۱۴۰۲ پنجشنبه ۱۰ اسفند

هوش مصنوعی

رویداد هم‌بند (رویداد ارائه به سرمایه‌گذار نکسترا و اختتامیه چهارمین دوره رویداد فیس‌کاپ)

ICTPRESS - دنیای امروز به سرعت در حال تحول است و هوش مصنوعی، اینترنت اشیاء و شهر هوشمند به عنوان پیشگامان این تحولات، نقشی اساسی در آینده بشریت ایفا می‌کنند.

امضای تفاهم‌نامه بین شرکت ملی انفورماتیک و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه هوش مصنوعی

ICTPRESS - شرکت ملی انفورماتیک و وزارت ارتباطات تفاهم‌نامه‌ای را با هدف حمایت از پروژه‌های ملی در زمینه هوش مصنوعی امضا کردند.

هوش مصنوعی ChatGPT به قابلیت حافظه مجهز می‌شود

ICTPRESS - شرکت اُپن ای‌آی (OpenAI) ویژگی حافظه را به ChatGPT افزوده تا برخی اطلاعات مخصوص کاربر را از محاورات و غیره به یاد بیاورد؛ این ویژگی به طور آزمایشی برای عده ای محدود ارائه می‌شود.

برنامه ریزی همکاری‌های متقابل شرکت ملی انفورماتیک و بانک گردشگری

ICTPRESS - "علیرضا ماهیار" مدیر عامل شرکت ملی انفورماتیک و "محمدرضا فهمی" مدیرعامل بانک گردشگری دیدار و در زمینه افزایش همکاری ها گفت وگو کردند.

هوش مصنوعی آلبرت اینشتین ساخته شد

ICTPRESS - دانشمندان آلمانی یک مدل هوش مصنوعی را طوری آموزش داده‌اند تا مانند فیزیکدانان بزرگی همچون آلبرت اینشتین و اسحاق نیوتن فکر کند.

پنج نکته شگفت‌آور هوش مصنوعی و فناوری‌های در حال ظهور

ICTPRESS - یکی از کلیدی‌ترین محورهای مجمع اخیر جهانی اقتصاد در داووس سوئیس، موضوع هوش مصنوعی و چگونگی تنظیم قوانین و مقررات مربوط به آن بود. برخلاف هیاهوی بسیاری که درب

ارزش بازار شرکت‌های هوش مصنوعی ۱۹۰ میلیارد دلار سقوط کرد

ICTPRESS - شرکت‌های مرتبط با هوش مصنوعی روز سه شنبه در پی انتشار نتایج مالی نه چندان درخشان سه ماهه مایکروسافت، آلفابت و AMD، حدود ۱۹۰ میلیارد دلار از ارزش بازار خود را از دست دادند.

پیشگیری از وقوع تقلب و تراکنش مجرمانه با هوش مصنوعی

ICTPRESS - مدیر ارشد اداره امنیت اطلاعات بانک مرکزی می‌گوید تکنیک‌های نوآورانه نه تنها در فرایندهای تطبیق و شناسایی نقش حائز اهمیتی ایفا می­ کنند، بلکه مقام تنظیم‌­گر با بهره‌گیری از هوش مصنوعی می

دکتر ماهیار: جذب ایده­ های نوآورانه هوش مصنوعی هدف رویداد اینوتکنیک

ICTPRESS - مدیر عامل شرکت ملی انفورماتیک هدف از برگزاری اولین رویداد اینوتکنیک هوش مصنوعی را جذب ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه در حوزه هاي فناوري و اقتصادي مبتنی بر دغدغه های بانک مرکزی عنوان کرد.

آغاز مرحله داوری طرح‌های اولین رویداد اینوتکنیک هوش مصنوعی

ICTPRESS - مدیر نوآوری و مطالعات راهبردی شرکت ملی انفورماتیک از آغاز فرایند داوری ۳۱ طرح ارسال شده به اولین رویداد اینوتکنیک هوش مصنوعی خبر داد.