۱۴۰۳ چهارشنبه ۳۰ خرداد

موبایل

گمرک: امکان فعال‌سازی گوشی‌های جامانده در طرح ریجستری از امروز

ICTPRESS - رئیس کل گمرک ایران اعلام کرد: جاماندگان ثبت موبایل و ریجستری از امروز یکشنبه بیستم خردادماه می‌توانند گوشی‌های خود را ثبت نهایی کنند.

راهنمای مدیریت اعلان در گلکسی‌های سامسونگ؛ خداحافظی با اعلان‌های غیرضروری

ICTPRESS - در دنیای پرهیاهوی امروز، که سیل عظیمی از اطلاعات و رویدادها به طور مداوم به سمت ما سرازیر می‌شود، نوتیف‌ها یا اعلان‌های گوشی‌، نقشی کلیدی در به‌روز ماندن و اطلاع از اتفاقات پیرامون‌مان ایفا

گوشی‌های Galaxy S24 چگونه اهداف زیست محیطی سامسونگ را ارتقا دادند؟

ICTPRESS - سامسونگ با پرچمداران سری Galaxy S24 خود، دنیای گوشی‌های هوشمند را وارد عصر جدیدی کرد. دورانی که کاربران این گوشی‌ها می‌توانند از تجربه داشتن دستگاهی با فناوری‌های پیشرفته‌ مثل هوش مصنوعی و

گمرک ایران: ۵۰۰ هزار گوشی تلفن همراه در فروردین وارد کشور شد

ICTPRESS - در فروردین ماه امسال تعداد ۴۹۴ هزار و ۴۹۵ دستگاه گوشی تلفن همراه به دو شیوه تجاری و مسافری وارد کشور شده است.

طرح «ساماندهی و ارتقاء تعمیرکاران تلفن همراه» اجرا می‌شود

ICTPRESS - پس از اجرای آزمایشی طرح «ساماندهی و ارتقاء تعمیرکاران تلفن همراه» در تهران، به‌زودی این طرح در سراسر کشور اجرا می‌شود.

ممنوعیت واردات تلفن‌های همراه دکمه‌ای تکذیب شد

ICTPRESS - رئیس کمیسیون تخصصی موبایل و لوازم جانبی اتاق اصناف ایران، خبر ممنوعیت واردات گوشی‌های دکمه‌ای را تکذیب کرد.

گوشی‌های جدید Galaxy A55 5G و Galaxy A35 5G سامسونگ معرفی شد

ICTPRESS - شرکت سامسونگ از گوشی‌های جدید Galaxy A55 5G و Galaxy A35 5G خود رونمایی کرد؛ این گوشی‌ها نشان دهنده تعهد مداوم این شرکت به ارائه بهترین نوآوری‌های موبایلی برای همه مردم است.

تعرفه واردات موبایل ۱۵ تا ۳۰ درصد تعیین شد

ICTPRESS - بر اساس مصوبه هیات وزیران حقوق ورودی گوشی تلفن همراه بالای ۶۰۰ دلار در رویه های تجاری ۱۵ درصد و در رویه های پستی و مسافری ۳۰ درصد تعیین شد.

محافظ Corning Gorilla Armor نمایشگر Galaxy S24 Ultra سامسونگ چه ویژگی‌هایی دارد؟

ICTPRESS - دو شرکت سامسونگ و کورنینگ اعلام کردند که صفحه نمایش گوشی‌های Galaxy S24 Ultra از محافظ جدید Corning Gorilla Armor بهره می‌برد.

تحول تاریخی سری S با Galaxy AI؛ بررسی گوشی‌های سری S24 سامسونگ

ICTPRESS - شرکت سامسونگ طی روزهای گذشته از +Galaxy S24 Ultra، Galaxy S24 و Galaxy S24 رونمایی کرد که با تجهیز به هوش مصنوعی گلکسی یا Galaxy AI تجربه موبایلی جدیدی را ارائه می‌دهند.