• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بسته‌های اینترنتی بلند مدت رایتل با 40درصد تخفیف از 24 تا 26 بهمن در مصلی تهران

ICTPRESS - نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی در بازه زمانی 24 الی 26 بهمن ماه برای اولین بار در محل مصلی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی رایتل، نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی از امروز 24 تا 26 بهمن 95 در محل مصلی تهران با حضور رایتل در شبستان این مجموعه در حال برگزاریست.
بنابر این گزارش، در مدت زمان برگزاری نمایشگاه، رایتل به بازدیدکنندگان نمایشگاه محصولات خود را با تخفیف استثنایی ارایه می‌دهد.
گفتنی است در زمان برگزاری نمایشگاه، سیم‌کارت اعتباری به همراه بسته آغازین با 75 درصد تخفیف ارایه خواهد شد. سیم‌کارت‌های دیتای رایتل در نمایشگاه، به همراه بسته‌های آغازین بلند مدت بدون مودم به همراه اینترنت حرفه‌ای 180 و 365 روزه تا 50 درصد تخفیف و همچنین بسته آغازین سیم‌کارت دیتا با مودم رای­فای  4G با بیش از 20 درصد تخفیف ارایه خواهد شد.
لازم به ذکر است مراجعین در این نمایشگاه می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، تبلت یا گوشی هوشمند خود سیم‌کارت دیتای هدیه دریافت کنند.
در این نمایشگاه تمامی مشترکین رایتل می‌توانند بسته‌های مصرفی اینترنتی بلند مدت 180 تا 365 روزه منتخب را با حداکثر 40 درصد تخفیف خریداری کنند.

شماره خبر: 31961
تاریخ: یکشنبه 24 بهمن 1395  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط