• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فراخوان حضور استارت آپ ها و ایده پردازان در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

iscICTPRESS - شرکت خدمات انفورماتیک همزمان با هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت میزبان طرح‌های بدیع در حوزه های بانک، پرداخت و سایر حوزه‌های مرتبط با صنعت مالی است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان تنها حامی اولین دوره از نمایشگاه نواندیشان فناوری‌های مالی که همزمان با هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت طی روزهاي دوم و سوم بهمن ماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد؛ افتخار دارد با همکاری پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی ج.ا.ا میزبان طرح‌های بدیع شما در حوزه های بانک، پرداخت و سایر حوزه‌های مرتبط با صنعت مالی باشد.

 


بنابراین از تمامی تیم ها که در زمره یکی از گروه های "صاحبان ایده"،"دارندگان طرح کسب و کار و MVP" و یا " طرح های تجاری سازی شده در قالب شرکتهای نوپا " قرار می گیرند دعوت می شود حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۷ دی  1396 با مراجعه به پایگاه اینترنتی  WWW.ISC.CO.IR  ضمن ثبت نام اعضای تیم خود، در خصوص تکمیل فرم‌های مربوطه و بارگذاری اطلاعات تکمیلی اقدام کنند.
پس از ارزیابی اولیه طرح ها، از تیم‌های برتر جهت مصاحبه حضوری دعوت خواهد شد و در نهایت 30 تیم منتخب (ده تیم در هر گروه) به مرحله نهایی راه خواهند یافت. 
تیم‌های فوق این فرصت را خواهند یافت که ضمن حضور رایگان در فضای نمایشگاهی تخصیص یافته در بزرگترین رویداد سالانه صنعت بانکداری و پرداخت کشور، از امکان ارائه ایده، طرح و محصولات خود به بیش از 5000 بازدیدکننده فعال در صنعت بانکداری و پرداخت در طول روزهای برگزاری رویداد بهره‌مند شوند.
شایان ذکر است؛ هدایای نقدی ویژه ای برای 9 استارت آپ برتر (3 تیم در هر گروه) در نظر گرفته شده که در پایان همایش به ایشان اهدا خواهد شد.

 
   توضیحات تکمیلی:

  • کلیه مراحل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سایت رایگان است.
  • حداکثر تعداد مجاز اعضای هر تیم 5 نفر است.
  • هر تیم حداکثر می‌تواند در یکی از سه گروه "صاحبان ایده"، "دارندگان طرح کسب و کار وMVP " یا "طرح‌های تجاری سازی شده در قالب شرکتهای نوپا ثبت نام کند.
  • مواردی از قبیل مزیت رقابتی طرح، میزان نوآوری، تطابق با نیاز بازار، توجه به چالش های امنیتی، تطابق با قوانین رگولاتوری حوزه عملکرد و پتانسیل درآمدزایی طرح از اهم شاخص های ارزیابی خواهند بود.
  • هزینه رزرو فضای نمایشگاهی و غرفه سازی جهت 30 تیم برتر توسط شرکت خدمات انفورماتیک تقبل خواهد شد.
  • با توجه به محدودیت زمانی تا زمان برگزاری نمایشگاه، مهلت اعلام شده فوق جهت ارسال طرح‌ها تمدید نخواهد شد.
  • در صورت مواجه شدن با هرگونه اشکال فنی طی فرایند ثبت نام و تکمیل فرم ها، مراتب را با ارسال ایمیل به آدرس noandishan@isc.co.ir به  تیم پشتیبانی منعکس کنید.


 لینک صفحه ثبت نام: http://yon.ir/mnEFM

شماره خبر: 35837
تاریخ: سه شنبه 12 دی 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط