• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری دوره آموزشی جامع اینترنت اشیا

IOTICTPRESS - دوره اول آموزش اینترنت اشیا تحت عنوان IoT Way توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا در بهمن ماه 1396 برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، با شروع موج جدید پیشرفت های علمی در دنیا، فناوری های هوشمندسازی به طور چشم گیری در حال رشد و توسعه هستند.

از مهم ترین مباحث روز دنیا در زمینه هوشمندسازی فناوری اینترنت اشیا است که در مدت زمان کوتاهی مورد توجه اکثر نهادهای علمی دنیا قرار گرفته و به رتبه های نخست تحقیقاتی صعود کرده است. مرکز تحقیقات اینترنت اشیا به منظور آشنایی علاقمندان به فناوری اینترنت اشیا, اقدام به برگزاری دوره آموزشی اینترنت اشیا در شهر تهران کرده است.

این دوره با هدف پاسخگویی به نیازهای روز جامعه در حوزه هوشمندسازی و فناوری های نوین، پرورش ممیز و نیروهای متخصص حقیقی و همچنین نیروهای متخصص حقوقی برای شرکت ها، سازمان ها و بنگاه های تجاری را مد نظر قرار داده است.

 

سرفصل­های آموزشی دوره به شرح زیر است:

-  شناخت اینترنت اشیا و معماری آن

-  سخت افزارهای کاربردی اینترنت اشیا

-  هوش مصنوعی و پلتفرم اینترنت اشیا

-  کاربردهای اینترنت اشیا

-  استانداردها، پروتکل و امنیت اینترنت اشیا

-  تجاری سازی اینترنت اشیا

 

این دوره طی دو روز  متوالی به تاریخ های  26 و 27 بهمن ماه 1396 برگزار می شود و شرکت کنندگان در پایان این دوره،گواهی نامه مرکز تحقیقات اینترنت اشیا را دریافت می کنند.

علاقه مندان میتوانند جهت آشنایی، کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره آموزشی کاربردی به وبسایت رسمی مرکز تحقیقات اینترنت اشیا به آدرس www.iotiran.com مراجعه کنند.

 شبکه خبری ICTPRESS، حمایت رسانه ای خود را از این رویداد اعلام کرده است.

 

شماره خبر: 36024
تاریخ: یکشنبه 15 بهمن 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط