• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برنامه جدید یوتیوب

n00049333-bICTPRESS - آپ‌تایم به شما کمک می‌کند تا ویدیوها را مستقیماً و به صورت بلادرنگ، با دوستان‌تان تماشا کنید.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، یوتیوب برنامه جدید خود را با نام "آپ‌تایم"(Uptime) برای تماشای ویدئوها با دوستان، اکنون در دسترس کاربران سیستم عامل iOS قرار داده است.
گفتنی است برنامه "آپ‌تایم" به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا همزمان با گذاشتن نظرات خود ذیل ویدئوها، با دوستان به تماشای ویدئو بپردازند.

شایان ذکر است که این برنامه ابتدا در مارس سال جاری میلادی در مخزن داخلی گوگل با نام Area 120 و به عنوان ابزاری تعاملی‌تر برای تماشای یوتیوب راه‌اندازی شد.

گفته می‌شود اکنون به جای اینکه ویدئوهای یوتیوب را نخست خودتان ببینید و سپس آنهایی را که می‌پسندید با دوستان‌تان هم به اشتراک بگذارید، برنامه جدید آپ‌تایم به شما کمک خواهد نمود تا ویدئوها را مستقیماً با دوستان‌تان تماشا کنید.
همچنین دوستان‌تان هم می‌توانند با شما و به صورت بلادرنگ به تماشای ویدئوها بنشینند و بدین‌ترتیب آپ‌تایم از حال و هوایی تعاملی برخوردار خواهد بود.

واکنش‌ها (شکلک‌هایی که به هنگام تماشای ویدئو آنها را روی صفحه با انگشت لمس می‌کنید) از دیگر سرویس‌های پخش ویدیو الهام گرفته شده‌اند؛ همچون فیس‌بوک‌لایو، یا پریسکوپ توییتر.
مواردی که اکنون در این زمینه موجود هستند، عبارتند از: یک صورت لبخنددار، چهره شگفت‌زده، چشم‌هایی به شکل قلب، صورت در هم رفته، گرمی و صورت گریه‌آلود.

 

 

شایان ذکر است برنامه "آپ‌تایم" از زمان راه‌اندازی خود در اوایل سال جاری میلادی، به تدریج صاحب ویژگی‌های جدیدتر و بیشتری شده است؛ از جمله قابلیت دوستیابی فیس‌بوک، پشتیبانی از تماشای نماهنگ‌ها و به‌روزرسانی صفحه اصلی برای تسهیل در یافتن موارد موردنیاز.

با این حال، به نظر می‌رسد که ایده تماشای ویدئوها به صورت اجتماعی، تنها منحصر به برنامه آپ‌تایم نیست. این ایده، اساساً بحث گرم محافل است و تعدادی از برنامه‌ها نیز به این حوزه ورود کرده‌اند.
حتی برنامه مشهور اسکایپ نیز گفته است که درنظر دارد از این ویژگی در آینده استفاده کند و از یوتیوب نیز پشتیبانی به عمل خواهد آورد.

شماره خبر: 33845
تاریخ: سه شنبه 13 تیر 1396  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط