• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

آپدیت آی‌اواس 12برای آیفون 5اس

1_366ICTPRESS - طبق انتظارات و آنچه که می‌توان به راحتی تشخیص داد، آیفون مدل 5 اس شرکت اپل امسال دیگر قادر به دریافت نسخه جدید آی‌اواس یعنی نسخه 12 آن نخواهد بود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ،سال گذشته دیدیم که اپل پشتیبانی آی‌اواس از آیفون 5 را متوقف کرد و تنها آیفون‌های تولید شده بعد از مدل آیفون 5 قادر به دریفات آی‌اواس 11 بودند. بنابراین طبق انتظار امسال هم باید شاهد ارائه نشدن آی‌اواس 12 برای آیفون 5 اس باشیم.

 

 

با این حال به‌لطف ماهیت منبع باز بودن موتور جستجوی WebKit که توسط سافاری استفاده می‌شود، توانسته‌ایم صفحه‌ای را پیدا کنیم که در آن تست آی‌اواس 12 بر روی آیفون 5اس در ژانویه امسال ذکر شده است. البته این صفحه نمی‌تواند تضمینی برای دریافت قطعی آی‌اواس 12 توسط آیفون 5 اس باشد اما با این حال همین یک خط نوشته هم می‌تواند باعث امیدواری افرادی باشد که هنوز از این مدل آیفون دوست داشتنی استفاده می‌کنند.

همانطور که می‌دانید آی‌اواس 12 قرار است در کنفرانس WWDC 2018 شرکت اپل رونمایی شود. این کنفرانس که به برنامه‌نویسان مربوط می‌شود از 4 تا 8 ژوئیه در کالیفرنیا برگزار خواهد شد. اگر شما هم صاحب آیفون 5 اس هستید بهتر است منتظر باشید و ببینید آیا اپل در این مراسم آیفون 5 اس را مورد لطف قرار می‌دهد یا خیر.

شماره خبر: 36305
تاریخ: دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط