• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تشکیل جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ملی پست

a7fee346-084f-4e2e-8480-6aafa8259b42_20180916_191658ICTPRESS -مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ملی پست روز جاری در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور تمام اعضا تشکیل جلسه داد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ،روز جاری جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام به منظور ارایه گزارش هیات مدیره شرکت ملی پست مرتبط با صورت های مالی سال 1396 با حضور مهندس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر، مهندس نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل،اعضای هیات مدیره، معاونین مدیرعامل ،جمعی از مدیران ستادی و نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

مهندس موثقی در این جلسه با اشاره به شرایط حاکم بر شبکه پستی کشور و ضرورت ساماندهی این بخش گفت: لازم است در ساختار کنونی شرکت ملی پست در جهت رقابتی شدن بازنگری اساسی صورت گیرد به نحوی که اختیارات کسب و کاری و شرکتی به دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات واگذار شود.    

وی همچنین با بیان این که پست دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی است خواستار کاهش هزینه ها، افزایش سرعت و ارائه خدمات با کیفیت، چابک سازی و ارایه راهکارهای مناسب جهت دستیابی به اهداف توسعه ای شبکه پستی  شد.

در ادامه مهندس نعمتی ضمن ارائه گزارشی پیرامون عملکرد، اقدامات و برنامه های شرکت در زمینه فرصتهای قانون اساسنامه، حضور رقبا براساس اعطای پروانه دو اپراتور اظهار داشت: رقابت در ارائه خدمت به مردم در این حوزه با حمایت وزارت ارتباطات و رگلاتوری بخش پستی با قوت در حال انجام میباشد.

 وی افزود: شرکت ملی پست ازتمام ظرفیت های قانونی خود برای همکاری هرچه بیشتر با سایر اپراتورها استفاده خواهد کرد.

 مدیر عامل با بیان اینکه شرکت ملی پست با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه توانسته اقدامات موثری در زمینه جذب ترافیک، درآمد و ارائه خدمت مطلوب به شهروندان انجام دهد تصریح کرد: در سال جاری ارائه خدمات باجه ای و ثبتی رشد قابل توجه داشته به طوری که در 5 ماهه گذشته رشد 11 درصدی درآمدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته محقق شده است.

رئیس هیئت مدیره همچنین به تغییر نوع و ساختار کسب و کار پستی و نیاز های جدید مشتریان اشاره و لزوم باز طراحی فرایندها و تقویت زیر ساخت ها متناسب با نیازهای جدید را مورد تاکید قرار داد. 

مهندس نعمتی افزود: برای اعتلای هر چه بیشتر شبکه سیاستها و برنامه هایی تدوین شده تا بتوانیم خود را برای شرایط رقابت پذیر آماده کنیم.

در پایان گزارشی از اقدامات و فعالیت های شرکت در سال گذشته و دستاوردهای آن از سوی اعضای مجمع ارائه گردید و در ادامه صورتهای مالی سال 1396 بصورت کامل تصویب و مورد تایید اعضا قرار گرفت و از زحمات و تلاشهای مجموعه مدیران و کارکنان شرکت ملی پست قدردانی شد.

شماره خبر: 37769
تاریخ: دوشنبه 26 شهریور 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط