• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نمایشگاه ایران تلکام 2018: بازدید معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات از غرفه بیتل

JahangardICTPRESS - معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام، از غرفه بیتل در این رویداد بین المللی بازدید کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی بیتل، نصرالله جهانگرد معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با حضور در غرفه بیتل در نمایشگاه ایران تلکام 2018، به بررسی فعالیت های انجام شده و دستاوردهای ارائه شده متخصصان ایرانی در قالب سرویس تلفن مجازی بیتل پرداخت.

وی در این بازدید در گفتگو با دکتر امیر کمالی مدیر پروژه بیتل، با بیان رهنمودها برای توسعه این سرویس در سطح ملی، به راهکارهای حمایتی از آن اشاره کرد و اقدامات صورت گرفته در این راستا را مثبت و کاربردی دانست و حمایت از آن را وعده داد.

بنابراین گزارش، سرویس تلفن مجازی (virtual number) با برند "بیتل" با حضور در نمایشگاه ایران تلکام 2018، به ارائه آخرین دستاوردهای خود در قالب سرویس بهتر به کسب و کارها و همچنین بازاریابی B2B پرداخته است.

لازم به ذکر است غرفه بیتل در سالن 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران، تا 14 مهرماه، همه روزه از ساعت 9 الی 17 میزبان علاقه مندان است.

 

، 

شماره خبر: 38065
تاریخ: جمعه 13 مهر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط