• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری چهارمین نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان

sharif posterICTPRESS - چهارمین نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان همزمان با هفته پژوهش و فناوری، ۲۷ لغایت ۲۹ آذرماه جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دبیرخانه این نمایشگاه، دانشگاه صنعتی شریف قصد دارد با همکاری مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته شریف، چهارمین نمایشگاه خانواده فناوری شریف و اقتصاد دانش بنیان را همزمان با هفته پژوهش و فناوری، ۲۷ لغایت ۲۹ آذرماه جاری با حضور و بازدید سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و همچنین جمعی از مسؤولان و متولیان توسعه فناوری برگزار کند.
این نمایشگاه با هدف ارائه دستاورد‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های برخواسته از شریف با تأکید بر موضوع‌های سلامت، انرژی، محیط زیست، فناوری اطلاعات، نفت، حمل و نقل و صنعت، فضای مناسبی را برای ارائه دستاورد‌های فناورانه شرکت ها، فراهم خواهد کرد.
برنامه‌های متنوعی نیز برای هم‌افزایی و استفاده از تجربیات و توانمندی‌های این شرکت‌ها از جمله برگزاری جلسات مذاکرات B۲B، ایجاد ارتباطات مشترک برای یافتن همکاران صنعتی و سایر فرصت‌های قابل ارائه و همچنین بازدید خانواده شریف طراحی شده است.
علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی stfp.sharif.ir مراجعه کنند یا با شماره‌های ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳ تماس بگیرند.

 


شماره خبر: 39338
تاریخ: شنبه 17 آذر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط