• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بهترین غرفه‌های نمایشگاه CES 2019 از آن کدام شرکت‌ها بود؟

حمید نیک روش - ICTPRESS - نمایشگاه CES 2019 در فضایی بالغ بر 255 هزار مترمربع برگزار شد؛ یعنی چیزی در حدود 63 هکتار یا 48 زمین فوتبال!

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دیجیتال ترندز، فرض کنید که بخواهید فضای وسیع نمایشگاه CES 2019 را با 4 هزار و 500 غرفه پر کنید؛ بنابراین حتما باید کار بسیار خاصی انجام دهید!
خوشبختانه، شرکت‌ها به‌خوبی در این نمایشگاه حضور یافتند و با برپایی غرفه‌هایی زیبا و چشم‌نواز، چشم های بازدیدکنندگان را مسحور خود کردند.
اکنون نگاهی به‌ برخی از بهترین غرفه‌های نمایشگاه فناوری CES امسال در لاس‌وگاس آمریکا می‌اندازیم:


Bell

وقتی شرکت تولید کننده هلیکوپتر به CES می‌آید قطعا باید منتظر طراحی خاص و ویژه‌ای باشیم! شرکت Bell، با نکسوس پا به ‌این نمایشگاه گذاشت؛ یک تاکسی پرنده مفهومی که با پره‌های 2.5 متری خود چیزی شبیه به وسایل حمل‌ونقل فیلم‌های تخیلی است.


 

 

 


ال‌جی

ال‌جی همیشه نمایش‌های باشکوهی در نمایشگاه‌های مختلف دنیا از جمله CES دارد. یک دیوار آبشار مانند که با تلویزیون‌های OLED پوشیده شده است و با پخش تصاویر فوق‌العاده زیبا از طبیعت، تمام فضای اطراف را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

 

 

 

 

سامسونگ

تلویزیون‌های Micro LED سامسونگ به طول 5.5 متر همه چیز را در طبقه اول این نمایشگاه تحت‌الشعاع خود قرار دادند. زمانیکه تصویر خورشید روی این نمایشگرها پخش می‌شود تمام بازدیدکنندگان چشمان خود را می‌پوشاندند!

 

 

 

 

 

Furrion

وقتی این قایق 24 متری را در زیر یک سقف مشاهده می‌کنید چه حسی به‌شما دست می‌دهد؟ شرکت سازنده آن برای انتقال این وسیله غول‌پیکر به‌نمایشگاه از اسکورت پلیس استفاده کرد!

 

 

 

 

 

گوگل

گوگل اندازه غرفه خود در CES امسال را سه برابر سال گذشته کرد؛ اما دلیل این کار چیست؟ تعداد محصولاتی که از دستیار گوگل (Google Assistant) استفاده می‌کنند بسیار افزایش پیدا کرده است. گوگل روی این فناوری برای سال 2019 سرمایه‌گذاری زیادی کرده است.

 

 

 

 

آئودی

خودروهای شیک به غرفه ای زیبا نیز احتیاج دارند و آئودی به‌خوبی به این مسئله واقف است. پرده‌های عظیم از چراغ‌های LED تمام فضای اطراف آخرین خودروهای مفهومی این شرکت آلمانی را احاطه کرده است.

 

 

 

 

 

سونی

با اینکه کنفرانس‌های خبری خشک سونی هر سال بدتر از سال قبل می‌شود اما این مساله در مورد غرفه‌های آن صدق نمی‌کند. لوگوی عظیم این شرکت در جلوی غرفه بهترین جا برای گرفتن سلفی بازدیدکنندگان است.

 

 

 

 

 

گزارش: مهندس حمید نیک روش

توئیترHamidNikravesh@ 

شماره خبر: 39991
تاریخ: یکشنبه 23 دی 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط