• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

یک پهپاد پروازهای فرودگاه دوبی را مختل کرد

13971127000212_Test_PhotoNICTPRESS - پروازهای فرودگاه دوبی که یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان است در روز جمعه گذشته به علت پرواز یک پهپاد برای مدتی مختل شد.

 به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از وال استریت ژورنال، پرواز پهپادها بر فراز فرودگاه ها تا به حال بارها و بارها پرواز هواپیماها را دچار اختلال کرده و چندی قبل همین مشکل در فرودگاهی در انگلیس نیز رخ داده بود.

 

 

 

اختلال یادشده از ساعت 10:13 صبح به وقت محلی در دوبی آغاز شده و تا ساعت 10:45 دقیقه صبح به طول انجامید. فرودگاه دوبی سال گذشته شاهد حضور بیش از 90 میلیون مسافر بود و اختلال اخیر نیز برای هزاران نفر مشکل ایجاد کرد.

به گفته یکی از مقامات دوبی، فردی که در صحراهای اطراف فرودگاه دوبی حضور داشته و در حال به پرواز درآوردن پهپاد خود بوده عامل ایجاد مشکل مذکور بوده است. هنوز مشخص نیست این فرد برای به پرواز درآوردن پهپاد مجوز داشته و آیا بعد از این اقدام برخوردی با او شده است یا نه.

چند هفته قبل پروازهای فرودگاه نتوارک آمریکا در نیوجرسی نیز به همین علت مختل شده بود. از جمله فرودگاه هایی که در انگلیس به همین علت با مشکل مواجه شده اند می توان به فرودگاه مشهور هیترو در خود لندن و فرودگاه گاتویک دومین فرودگاه شلوغ این شهر اشاره کرد.

شماره خبر: 40555
تاریخ: یکشنبه 28 بهمن 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط