• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ششمین دوره «جایزه ملی مدیریت فناوری و نخستین رویداد نوروز نوآوری»

2ICTPRESS - اختتامیه ششمین دوره «جایزه ملی مدیریت فناوری همزمان با نخستین رویداد نوروز نوآوری» به همت ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی ریاست جمهوری، روز سه شنبه 14 اسفند 97 برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومي ستاد توسعه فناوري‌هاي حوزه اقتصاد ديجيتال و هوشمندسازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، مراسم ششمین دوره اختتامیه «جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران» با محوریت متنوع سازی اکوسیستم استارتاپی و نوآوری کشور در مرکز همایش های شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود. 

 

 
بنابراین گزارش، ششمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران، برای سه طیف «بنگاه های صنعتی و خدماتی»، «شرکت های کوچک فناوری‌محور و دانش بنیان» و « شرکت های هلدینگ» طبق زمان بندی از پیش تعیین شده در سال 97 برگزار شد و در آخرین مرحله از این زمان بندی، در تاریخ 14 اسفند ماه سال جاری مراسم اختتامیه این دوره با حضور جمعی از مقامات، دانشگاهیان و فعالان و سیاستگزاران مدیریت فناوری و نوآوری، کسب و کارهای موفق فناور و نوآور، ارزیابان جایزه و نیز نمایندگان شرکت‌های برگزیده این دوره از جایزه برپا خواهد شد.
شرکت‌های حاضر در ميدان رقابت دريافت جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران بر اساس مدلی علمی و منطقی تبیین شده، مورد ارزیابی قرار گرفتند که میزان بلوغ و سطح توانمندی‌های فناوری و نوآورانه آن ها تعیین می شود، همچنین ضمن دریافت یکی از نشان های جایزه، گزارشی کامل نیز از تیم ارزیابی دریافت می‌کنند که زمینه‌ساز تعریف پروژه هایی به منظور ارتقاء سطح سازمان و توان رقابتی آن ها خواهد بود.
جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران با فراهم آوردن فرصت شناسایی و به اشتراک گذاری تجربیات موفق ملی در زمینه توسعه فناوری و یا تجاری سازی نوآوری‌ها، منجر به افزایش توان رقابت پذیری اقتصاد ملی از طریق تسهیل سرریز دانش و فناوری به بنگاه های مختلف در بخش ها متنوع اقتصادی کشور می‌شود و اثرگذاری آن نه تنها در سطح اقتصاد خرد کشور که در سطح کلان نیز مشهود خواهد بود.
در این مراسم که همزمان با نخستین رویداد نوروز نوآوری و با محوریت موضوع متنوع سازی اکوسیستم استارتاپی و نوآوری کشور با راهبری ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی برگزار خواهد شد، علاوه بر سخنرانی‌ مسئولان و مديران كشور، از شرکت‌های برتر ششمین دوره جایزه تقدير خواهد شد. همچنين دو پنل مجزا با موضوع واکاوی و بررسی چالش‌های تنوع‌بخشی به اکوسیستم استارتاپی ایران و بررسی سیاست‌های نوآوری کشور، ارائه می شود.
فرآیند جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران، همه ساله با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و سایر نهادهای فعال در نظام ملی نوآوری کشور از جمله صندوق نوآوری و شکوفایی و وزارت علوم، تحقيقات و فناوري برگزار می شود .
لازم به یادآوری است که این جایزه برای نخستين بار در کشور در اوایل دهه نود به همت جمعی از فعالان دانشگاهی و صنعتی جامعه مدیریت فناوری و نوآوری کشور در انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران و با هدف ارائه یک مدل بلوغ برای ارتقاء قابلیت‌های فناورانه و نوآورانه سازمان‌ها طراحی شد تا با درک و تحلیل نقاط قوت و نواحی قابل بهبود در زمینه مدیریت فناوری و نوآوری، زمینه ساز برداشتن گام‌هایی به‌سوی رقابت‌پذیری پایدار باشد.

شماره خبر: 40764
تاریخ: جمعه 10 اسفند 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط