• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سامسونگ دو مدل گلکسی نوت 10 را تابستان امسال معرفی می کند

1398-01-24 Note 10حمید نیک روش - ICTPRESS - سامسونگ تابستان امسال، دو دستگاه گلکسی نوت 10 را رونمایی خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، اخباری که طی چند هفته گذشته به بیرون درز کرده بود، نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد این بار به جای رونمایی از یک دستگاه، از دو دستگاه گلکسی نوت 10 رونمایی کند؛ اقدامی که پیش از این در خانواده "نوت" دیده نشده است.

 

 
البته در سالی که سامسونگ از مدل صفحه نمایش "اج" رونمایی کرد، شاهد معرفی دو مدل گوشی نوت بودیم.
از آن زمان شنیده می‌شد که سامسونگ چهار نوت را برای تابستان امسال درنظر گرفته است که شامل دو دستگاه LTE و دو دستگاه 5G می‌شود.
اما بر اساس یک گزارش جدید، سامسونگ دو نسخه کاملا متفاوت از نوت 10 را معرفی خواهد کرد و هر کدام از نوت‌های جدید یک نسخه 5G هم خواهند داشت.
شماره مدل‌های گلکسی نوت 10 طبق گزارشی که SamMobile منتشر کرده، SM-N790 و SM-N795 است؛ این دستگاه‌ها اندازه‌ها و ویژگی‌های متفاوتی خواهند داشت، اما هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص مشخصات فنی این گوشی ها ارائه نشده است.
بر اساس گزارش قبلی که از کره بیرون آمده، مدل‌های 4G نمایشگرهای 6.28 اینچ و 6.75 اینچ خواهند داشت و قرار است به‌ ترتیب دارای دوربین‌های سه گانه و چهارگانه باشند.
علاوه بر این، SamMobile دو مدل SM-N791 و SM-N796 را هم برای گلکسی نوت 10 هم معرفی کرده است که احتمالا نسخه‌های 5G دو مدل یاد شده خواهند بود.
به‌نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد به همان شیوه‌ای که آمار فروش گلکسی S10 را افزایش داد، تعداد بیشتری از دستگاه‌های نوت جدید خود را به فروش برساند.
سری نوت 10 احتمالا در ماه آگوست 2019 یعنی تابستان جاری معرفی می‌شود؛ پس هنوز زمان زیادی فرصت باقی است تا بتوانیم اطلاعات بیشتری در خصوص دستگاه‌های بعدی سامسونگ بدست بیاوریم.

 

گزارش: مهندس حمید نیک روش

توئیترHamidNikravesh@

شماره خبر: 41350
تاریخ: شنبه 24 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط