• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نسل بعدی کارت‌های گرافیک Navi ماه ژوئن در نمایشگاه E3 معرفی می‌شود

1398-01-27 AMDحمید نیک روش - ICTPRESS - شرکت AMD نسل بعدی کارت‌های گرافیک Navi را ماه ژوئن در نمایشگاه E3 رونمایی خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از دیجیتال ترندز، طرفداران AMD مدتهاست که منتظر کارت‌های گرافیک نسل بعد این شرکت هستند و اکنون به‌نظر می‌رسد که انتظار آنها بزودی به پایان خواهد رسید.
اگر خبر جدیدی که از سوی یک منبع ناشناخته منتشر شده حقیقت داشته باشد، AMD در نمایشگاه بزرگ E3 که در ماه ژوئن برگزار می‌شود، کارت گرافیک‌های جدید خود از خانواده Navi را رونمایی خواهد کرد.
این منابع ادعا می‌کنند که گیمرهای سراسر دنیا تحت تأثیر کارایی و قدرت کارت گرافیک‌های جدید AMD قرار خواهند گرفت.

 

 
با اینکه AMD طی چند سال گذشته با سری پردازنده‌های Ryzen، روزهای بسیار خوبی را تجربه کرده است، اما هنوز نتوانسته تا شاهد همین موفقیت در رابطه با کارت‌های گرافیک خود باشد.
سری Vega از پردازنده‌های گرافیکی رده بالایی که به دلیل افزایش تقاضا و به منظور استفاده در استخراج ارزهای دیجیتالی عرضه شده بود به‌قدری قیمت بالا داشتند که باعث می‌شد تا برای گیمرهای معمولی بیش از اندازه گران باشد.
بیشتر گزارش‌هایی که درباره جهش بزرگ بعدی در فناوری کارت گرافیک‌های AMD شنیده می‌شود، خبر از معرفی کارت‌های خانواده Navi 10 می‌دهند که در واقع راه‌کار رده میانی است.
گفته می‌شود این کارت از نظر قدرت چیزی شبیه به RTX 2070 اما با قیمت 250 دلار است.
شرکت AMD پیش از این هم از نمایشگاه E3 برای معرفی GPUهای خود استفاده کرد که از آن جمله می‌توان به سری Vega و همچنین نخستین نسل چیپ‌های Ryzen Threadripper اشاره کرد.
باید تا زمان برپایی این نمایشگاه منتظر ماند و دید که AMD چه محصولاتی را معرفی خواهد کرد.

 

گزارش: مهندس حمید نیک روش

توئیترHamidNikravesh@

شماره خبر: 41399
تاریخ: سه شنبه 27 فروردین 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط