۱۴۰۲ جمعه ۱۷ آذر

فراخوان انتخاب مدیران عامل تاثیرگذار در حوزه «مدیریت وجهه سازمانی»

ICTPRESS - در پنجمین رویداد گراف دی که ۱۷ مهرماه در مرکز همایش‌های اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود، مدیران عامل شرکت‌های حوزه‌های فناوری و اقتصادی که بیشترین تاثیرگذاری را در مدیریت وجهه سازمانی در همکاری با روابط عمومی خود داشته اند، تندیس مدیر برگزیده را دریافت خواهند کرد.

 

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی گراف دی، در پنجمین رویداد گراف دی (گردهمایی روابط عمومی‌های اکوسیستم فناوری و اقتصادی) که با محوریت «مدیریت وجهه سازمانی» برگزار می شود، مستندات متقاضیان حضور در این ارزیابی بررسی و بر اساس شاخص های تعریف شده، رتبه بندی صورت خواهد گرفت.

از جمله شاخص های مد نظر در این بخش می توان به رهبری، شاخص های شهرت سازمانی، داشتن برنامه برندینگ داخلی (Internal Branding) و ارسال مستندات مربوطه و میزان اثربخشی روابط عمومی در توسعه بازار و ذی‌نفعان اشاره کرد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه معیار اصلی ارزیابی مدیران عامل، کیفیت عملکردی در تحقق اهداف سازمان در جهت مدیریت وجه سازمانی است، ارزیابی «تندیس گراف‌دی» با حضور صاحب‌نظران این حوزه با همکاری سازمان مردم نهاد «کانون کاربران ICT» صورت خواهد گرفت.

علاقه‌مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات نحوه حضور در ارزیابی به سایت www.grafday.ir مراجعه یا با دبیرخانه رویداد از طریق تلفن ۰۲۱۸۸۹۴۸۷۸۴ تماس حاصل کنند.

بر اساس این گزارش، در رویداد چهارم گراف دی، از میان مستندات ارسالی از سوی ۲۵ شرکت، ۹ مدیر ارشد تندیس گراف دی را از آن خود کردند که از آن جمله می توان به وزیر جهاد کشاورزی، رئیس پژوهشگاه ارتباطات، مدیران عامل شرکت های پاکسان، آسیاتک، زرین پال، اتاقک، بیمه سرمد و چارگون اشاره کرد.

 

نظرات : 0

ثبت نظر

14777