۱۴۰۲ چهارشنبه ۰۵ مهر

فناوری اطلاعات

چشم‌انداز ال‌جی برای تبدیل شدن به شرکت پلتفرم سرگرمی و رسانه

ICTPRESS - شرکت ال‌جی اولین گام خود در راستای تبدیل شدن به یک شرکت پلتفرم سرگرمی و رسانه را منتشر کرد.

زارع‌پور: مدارس به اینترنت پرسرعت متصل می‌شوند

ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از اولویت های وزارت ارتباطات و فناوری اجرای پروژه فیبرنوری در مدارس است.

معرفی آزمایشگاه 5G و اینترنت اشیا همراه اول در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

ICTPRESS - آزمایشگاه فناوری 5G و اینترنت اشیا همراه اول با هدف توانمندسازی حوزه ICT کشور معرفی و نخستین فراخوان هکاتون نسل ۵ مرکز تحقیق و توسعه این اپراتور رونمایی شد.

تی‌تک «سامانه الکترونیکی قرارداد» را برای ارتقاء امنیت و کیفیت قراردادها ارائه کرد

ICTPRESS - انعقاد قرارداد به صورت سنتی بین افراد و شرکت‌ها همواره چالش‌های متعددی را با خود به همراه داشته است، این در حالیست که محصول جدید شرکت تی‌تک، به رفع این مشکلات کمک کرده و تضمینی در راستای اف

وزیر ارتباطات: افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت شبکه اینترنت تا ۶ ماه آینده

ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا شش ماه آینده ۵۰ درصد به ظرفیت لایه IP شبکه اضافه می‌کنیم و تجهیزات جدید در شبکه قرار می‌گیرد.

مجوز سندباکس برای وزارت ارتباطات صادر شد

ICTPRESS - مجوز سندباکس که فرآیند فعالیت کسب و کارها را به شکل ساده و در عین حال سریع فراهم می‌کند برای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در جلسه کارگروه مدیریت یکپارچه و هماهنگی محیط‌های آزمون صادر ش

یک حقوقدان عضو کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات شد

ICTPRESS - به پیشنهاد وزیر ارتباطات و با رأی هیأت وزیران، جواد بابایی به عنوان یک حقوقدان حوزه ICT، به عنوان عضو کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات منصوب شد.

هیات مقررات زدایی اجازه رسمی فعالیت پلتفرم‌های توزیع دارو را صادر کرد

ICTPRESS - فعالیت پلتفرم‌های توزیع دارو با مصوبه هیات مقررات زدایی قانونی شد و طبق این مصوبه سکوهای فعال در این حوزه می‌توانند در حوزه عرضه دارو از مبدا داروخانه به مقصد مصرف کننده نهایی فعالیت کنند.

رگولاتور نقش خود را در حوزه سلامت دیجیتال به درستی ایفا نمی‌کند

ICTPRESS - مسعود تاج‌فرد، هم‌بنیان‌گذار پلتفرم اسنپ دکتر معتقد است که اراده‌ قوی برای حل مشکلات سلامت دیجیتال توسط نهادهای تصمیم‌گیر در کشور وجود ندارد.

امکان خرید از فروشگاه‌های آنلاین با کالابرگ الکترونیکی به‌زودی فراهم می‌شود

ICTPRESS - با اجرای طرح کالابرگ الکترونیک پنج دهک اول درآمدی درحالی می‌توانند از امتیاز تشویقی این طرح بهره‌مند شوند که ۵۰ درصد یارانه‌شان را از میان ۱۱ قلم کالای اساسی تعریف شده و از میان ۹۰ هزار فر