• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

دبیرستان 12کلاسه بنیادقلم‌چی در شهر سیل زده پل‌دختر افتتاح شد

ICTPRESS - دبیرستان اهدائی بنیاد قلم چی(205) به دانش آموزان شهر سیل زده پل‌دختر در استان لرستان، امروز پنجشنبه 18مهر 98 با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این دبیرستان پسرانه با ظرفیت 360 دانش آموز و 1803 مترمربع فضای آموزشی، در سه طبقه، شامل 12 کلاس درس، 6 اتاق اداری، کتابخانه، آزمایشگاه، اتاق سمعی و بصری، کارگاه هنر و یک سالن چندمنظوره (نمازخانه و اجتماعات) است که توسط بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام) تکمیل و کلاس های درس این مدرسه نیز هوشمندسازی شده است.
به گفته رضا شاهمرادی مدیر آموزش و پرورش پلدختر، بنیاد قلم‌چی به منظور تامین فضای آموزشی لازم در مناطق سیل زده استان لرستان، این دبیرستان را با اختصاص هزینه لازم، در شهر سیل زده پل‌دختر احداث و به دانش آموزان این شهر اهدا کرده است. 
دبیرستان اهدائی بنیاد قلم چی جایگزین یکی از مدارس شاهد پسرانه شهر پل‌دختر شده است که بر اثر حادثه سیل در اوایل امسال دچار آسیب جدی شده بود؛ این مدرسه اکنون پذیرای حدود 500 دانش آموز مقاطع متوسطه اول و دوم در دو نوبت است.
لازم به ذکر است آئین افتتاح دبیرستان قلم چی پل دختر، با حضور خیرین مدرسه ساز کشور، وزیر و مسئولان آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و استان لرستان، معلمان و دانش آموزان این مدرسه، واقف و متولی بنیاد قلم چی و دیگر مسئولان از تهران با همراهی نمایندگان بنیاد قلم چی استان لرستان، ایلام و خوزستان برگزار شد و به هر یک از دانش آموزان، کیف به همراه پکیج لوازم التحریر و توپ ورزشی از سوی بنیاد قلم چی اهدا شد.
با احتساب این پروژه، تاکنون افتتاح و بهره برداری 179امین مدرسه ساخت و تکمیل شده توسط بنیاد قلم‌چی به ثبت رسید.

 

شماره خبر: 43352
تاریخ: پنجشنبه 18 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط