• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

وزیر ارتباطات در کنفرانس امنیتی مونیخ: ایران ۳۳ میلیون حمله سایبری را در یک سال گذشته دفع کرد

jahromi_doheICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ایران به عنوان یکی از قربانیان حملات سایبری، پوشش دفاعی خود در برابر این حملات از طریق سامانه دژفا ارتقا داده است بر این اساس توانسته ۳۳ میلیون حمله سایبری در یک سال گذشته را دفع کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمد جواد آذری جهرمی در ادامه برنامه‌های خود در قطر در جلسه وزرا در کنفرانس امنیتی مونیخ که با موضوع امنیت سایبری به ریاست ولف ایشینگر رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ برگزار شد، بیان کرد: تهدیدات سایبری امروز امنیت شهروندان و طیف گسترده‌ای از خدمات مربوط به زندگی شهروندان را تهدید می کند.

 

 

 

 

 
وی افزود: یکجانبه گرایی و توسل به تحریم تهدیدی علیه امنیت بین المللی در عرصه سایبری است و استفاده از مکانیزم‌های چندجانبه گرایانه راه حل مشکلات امنیت سایبری در جهان به شمار می‌رود.
جهرمی ضمن اعلام مشارکت و حمایت ایران از روند مباحثات موسوم به «گروه باز» در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: ایران به نقش آفرینی موثر خود در شکل‌دهی به ابتکارات بین المللی در این عرصه ادامه می‌دهد.
وزیر ارتباطات  که به دوحه قطر سفر کرده است، روز گذشته در جلسه صبحانه‌کاری کنفرانس امنیتی مونیخ با موضوع امنیت سایبری شرکت، سپس در مراسم افتتاحیه نمایشگاه شهر هوشمند قطر با حضور امیر این کشور حضور یافت. پس از آن در حاشیه این مراسم با امیر تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر دیدار و گفت و گو کرد.

شماره خبر: 43538
تاریخ: چهارشنبه 8 آبان 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط