• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

امکان استفاده مشترکان ایرانسل از کد دستوری#۲۰۲۰* فراهم شد

ICTPRESS - مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: سامانه USSD شرکت مخابرات ایران با شماره #۲۰۲۰* امکان پشتیبانی و استفاده مشتریان اپراتور ایرانسل را فراهم کرده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از شرکت مخابرات ایران، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تبیین ضرورت تسهیل استفاده همه مشتریان اپراتورهای مختلف از درگاه‌های ارتباطی شرکت مخابرات گفت: در راستای تحقق شعار ارتباطی فراگیر، سامانه USSD شرکت مخابرات ایران با شماره #۲۰۲۰* امکان پشتیبانی و استفاده مشتریان اپراتور ایرانسل را فراهم کرده و همه مشتریان دارای شماره ایرانسل در سراسر کشور می‌توانند با استفاده از این کد دستوری، همه خدمات در خصوص تلفن ثابت را دریافت کنند.

سیدمجید صدری با تشریح ویژگی‌های سامانه USSD مخابرات گفت: این سامانه تاکنون برای تمام مشتریان همراه اول فعال شده بود و از این به بعد تمام مشتریان اپراتور ایرانسل نیز می توانند از این قابلیت و امکان کاربردی بهره مند شوند.
وی افزود: در USSD مخابرات اطلاع‌رسانی پیامکی برای همه مشترکین در نظر گرفته‌ شده است که مشتریان می‌توانند پس از ثبت شماره همراه خود از خدمات کلی دستوری #۲۰۲۰* و پیگیری خدمات آن بهره‌مند شوند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: کد USSD مخابرات ایران قابلیت ارائه انواع خدمات مخابراتی از جمله ثبت نام خدمات ارزش افزوده، دایری کلیه سرویس ها و خدمات تلفن ثابت، ثبت شکایات، ثبت نام اینترنت پرسرعت، دریافت اطلاعات در مورد مدارک لازم برای همه سرویس های مخابراتی و نحوه ثبت نام و امکان اسفاده از جشنواره را دارد.
وی خاطرنشان کرد: تمام قبوض کاغذی تلفن ثابت در سراسر کشور حذف شده است و مشتریان می توانند به راحتی با شماره گیری کد ussd ستاره ۲۰۲۰ مربع از تلفن های همراه، ضمن دریافت کارکرد تلفن ثابت خود به صورت لحظه‌ای، از همان طریق نسبت به پرداخت اقدام کنند.
وی با بیان اینکه در پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir امکان آگاهی از میزان کارکرد و پرداخت قبوض تلفن ثابت وجود دارد، گفت: علاوه بر این درگاه ها، مشتریان مخابرات در سراسر کشور می توانند با استفاده از سامانه تلفنی ۲۰۰۰، در کمترین زمان از میزان کارکرد تلفن خود به صورت لحظه ای آگاه شده و قبوض تلفن ثابت خود را به راحتی پرداخت کنند.

 


شماره خبر: 43556
تاریخ: پنجشنبه 9 آبان 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط