• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

ویژگی جدید ویندوز۱۱چیست؟

1735118ICTPRESS - اطلاعات ارائه‌شده نشان می‌دهد که مایکروسافت به زودی One Outlook را جایگزین اپلیکیشن Mail در ویندوز ۱۱ می‌کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS،  شرکت مایکروسافت از مدت‌ها پیش اعلام کرده است که بر One Outlook یا پروژه Monarch کار می‌کند، تا تجربه سرویس Outlook را در پلتفرم دسکتاپ بهبود ببخشد. مایکروسافت سال گذشته نسخه جدید Outlook را از طریق اپلیکیشن Outllook for Windows به‌صورت محدود در مایکروسافت‌استور منتشر کرد.

با توجه به مطالب ارائه‌شده، اپلیکیشن Mail ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ با اپلیکیشن جدید Outlook for Windows جایگزین می‌شود. به نظر می‌رسد که Outlook for Windows یک اپلیکیشن تحت وب است؛ و کاربران می‌توانند همواره پس از دانلود این برنامه، از اپلیکیشن Mail نیز در ویندوز استفاده کنند.

نسخه تحت وب Outlook تفاوت‌های زیادی با اپلیکیشن Mail دارد. Outlook for Windows برخلاف نسخه اصلی دسکتاپ، دارای قابلیت‌هایی مانند پشتیبانی از ایمیل‌های متفرقه و افزونه وب نیست، اما به‌زودی از دیگر حساب‌های ایمیل، مانند جی‌میل پشتیبانی خواهد کرد. Outlook for Windows در حال حاضر در فاز پیش‌نمایش است و احتمالاً باگ نرم‌افزاری دارد.

 

شماره خبر: 53585
تاریخ: چهارشنبه 5 بهمن 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط