• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

در دیدار مدیران عامل دو شرکت؛ زمینه های توسعه همکاری های مشترک پست و تیپاکس مورد بررسی قرار گرفت

38251146-2cb3-4062-b347-0096ff35f9e9_20181213_101534ICTPRESS -مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و رضایی مدیر عامل نخستین اپراتور بخش خصوصی (تیپاکس)، با هدف بررسی زمینه های همکاری های مشترک و شناخت ظرفیت های موجود در راستای گسترش خدمات پستی دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در این دیدار اقبال خواه عضو هیئت مدیره، میرزایی معاون فناوری و دلاویز معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت نیز حضور داشتند.

مهندس نعمتی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های فراوان در بازار رو به گسترش خدمات پستی اظهار داشت: هدف ما همکاری و به اشتراک گذاری امکانات و استفاده از پتانسیل یکدیگر برای ارایه خدمات بهتر و با قیمت مناسب به مردم است.

وی با اشاره به سیاست های دولت در زمینه کاهش تصدی گری و واگذاری امور به بخش خصوصی گفت: حضور شرکت های توانمند در بازار خدمات پستی می تواند به ساماندهی و تامین رضایت مشتریان که هدف اصلی همه ماست بیانجامد.

معاون وزیر با اعلام آمادگی پست برای همکاری با اپراتورهای بخش خصوصی بر لزوم تشکیل کارگروه مشترک، جلسات کارشناسی مستمر و شناسایی زمینه های همکاری دوجانبه تاکید نمود.

رضایی مدیر عامل شرکت تیپاکس نیز در ادامه با ابراز خرسندی از استقبال مسئولان شرکت ملی پست از حضور و همکاری با بخش خصوصی گفت: هدف ما توسعه بازار خدمات پستی از طریق ایجاد سرویس های نوین و مورد نیاز مردم است و معتقدیم برای این منظور باید از همکاری، تجربه و زیرساخت های شرکت ملی پست استفاده نماییم.

در پایان جلسه همچنین مقرر گردید طی چند روز آینده تفاهم نامه همکاری دو جانبه منعقد و به امضای طرفین برسد.

شماره خبر: 39434
تاریخ: پنجشنبه 22 آذر 1397  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط