• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

توقف خودرو در وسط بزرگراه برای اجرای بازی موبایلی

13980527000267_Test_PhotoNICTPRESS - یک مرد آمریکایی خودروی خود را در وسط یک بزرگراه متوقف کرد تا بتواند یک بازی واقعیت مجازی موبایلی موسوم به پوکمون را به پیش ببرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از آسین ایج، یک مرد آمریکایی خودروی خود را در وسط یک بزرگراه متوقف کرد تا بتواند یک بازی واقعیت مجازی موبایلی موسوم به پوکمون را به پیش ببرد. بررسی های پلیس نشان می دهد مرد یادشده دارای هشت گوشی تلفن همراه بوده و با همه آنها بازی پوکمون را اجرا می کرده است.

 

 

بازی پوکمون دارای شخصیت های کارتونی است که کاربر با استفاده از فناوری واقعیت مجازی آنها را در محیط واقعی زندگی مشاهده کرده و باید آنها را شکار کند تا امتیاز کسب کند. تلاش برخی افراد برای اجرای این بازی و یافتن شخصیت های آن تا به حال موجب وقوع رخدادهای خطرناکی شده است.

در جریان رویداد اخیر پلیس ایالت واشنگتن خودرویی را مشاهده کرد که در وسط بزرگراه 518 در منطقه بورین پارک شده بود و بعد از بررسی محیط اطراف، راننده این خودرو را پیدا کرد که برای شکار یکی از شخصیت های این بازی به نام Rayquaza کمین کرده بود. قرار است پلیس به تخلف این فرد رسیدگی کند.

شماره خبر: 42910
تاریخ: دوشنبه 28 مرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط