• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

گروهی از شناگران: «این آیفون کف دریاچه افتاده بود»

n00057812-bICTPRESS - تیمی از شناگران که در یک دریاچه مشغول شنا بودند، پس از بالا آمدن از آب، یک آیفون X سالم و در حال کار در دست داشتند و گفتند که این آیفون کف دریاچه افتاده بوده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در سال‌های اخیر شرکت اپل روی خصوصیت مهم «مقاومت در برابر آب و گرد و غبار»، تحقیقات زیادی انجام داده است. این شرکت تلاش کرده است که تا حد امکان گوشی‌های آیفون و سایر تجهیزات خود را به شکلی طراحی کند که آسیبی در برابر آب نبینند و کاربران در صورت تمایل بتوانند این ابزارها را با خود به داخل آب ببرند.
  این قابلیت واقعاً عالی است؛ زیرا وقتی گوشی برخی از افراد در داخل آب می‌افتد، تلاشی برای نجات آن نمی‌کنند و می‌دانند که این گوشی، کارایی مناسبی ندارد ولی وقتی گوشی، ضد آب باشد، کاربر برای نجات آن تلاش می‌کند و می‌داند که گوشی او آسیبی ندیده است.
  اخیراً گروهی از شناگران که در حال شنا در یک دریاچه بودند، مشاهده کردند که یک آیفون X کف دریاچه افتاده است. وقتی که شناگران با این آیفون کار کردند، دیدند که آسیبی ندیده است و کار می‌کند. آیفون X می‌تواند چند روز زیر آب بماند و خراب نشود. این مشاهده به بسیاری از مخاطبان نشان داد که شرکت اپل در ادعای خود صادق است.

 

 


شناگران بر این باور هستند که گوشی مورد بحث، هنگامی در آب افتاده که صاحب آن در حال استفاده از گوشی بوده است؛ زیرا شناگران پس از پیدا کردن گوشی در کف دریاچه و فشار دادن دکمه جانبی آن مشاهده کردند که پدربزرگ صاحب موبایل با او تماس گرفته است.
  پس از بررسی و جستجوی صاحب گوشی آیفون X مشخص شد که صاحب این گوشی یکی از کارکنان محوطه دریاچه بوده است. وی از پیدا شدن گوشی خود بسیار خوشحال شد و اظهار داشت که چند روز قبل در حال کار در دریاچه، گوشی او در آب افتاده است.

شماره خبر: 42961
تاریخ: دوشنبه 4 شهریور 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط