• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سامانه سنجش کیفیت شاخص‌های شبکه ملی اطلاعات(فرادید) رونمایی شد

FaradidICTPRESS - سامانه سنجش کیفیت شاخص‌های شبکه ملی اطلاعات، امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، سامانه سنجش کیفیت شاخص‌های شبکه ملی اطلاعات با نام «فرادید» با هزینه ۶۱ میلیارد ریال، با هدف رصد کیفیت خدمات ارتباطی مبتنی بر شبکه ملی اطلاعات رونمایی شد.

این سامانه امکان جمع‌آوری اطلاعات کیفیت خدمات ارائه شده توسط اپراتورها و تجزیه و تحلیل این اطلاعات را امکان پذیر می کند؛ به این معنا که هر شهروند از هر نقطه در کشور می‌تواند وضعیت سرویس دریافتی خود و همچنین سرویس ارائه شده از سوی سایر اپراتورها را مشاهده و ارزیابی کند.
در این سامانه به عنوان داشبورد مدیریت خدمات ارتباطی، رگولاتوری با ارزیابی کیفی شبکه و همچنین تجربه کاربران، اطلاعات سرویس‌های ارائه شده از سوی اپراتورها را تجزیه و تحلیل کرده و در اختیار کاربران قرار خواهد داد.
دسترسی به این سامانه هم‌اکنون برای اپراتورها امکان‌پذیر شده و تا ۴۵ روز آینده به صورت عمومی، قابل استفاده کاربران خواهد بود.
مراسم معرفی سامانه فرادید توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، صبح امروز شنبه با حضور محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونان وزیر و مدیران اپراتورهای ارتباطی کشور در عمارت کلاه فرنگی وزارت ارتباطات برگزار شد.

شماره خبر: 42988
تاریخ: شنبه 9 شهریور 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط