• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

هفته فناوری امارت #GITEXtechWeek در دبی آغاز شد: سی و نهمین نمایشگاه جیتکس

ICTPRESS - نمایشگاه فناوری جیتکس، بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه در مرکز تجارت جهانی دبی امارات آغاز به کار کرد. نمایشگاه از ساعاتی دیگر، صبحگاه یکشنبه 14 مهر به طور رسمی میزبان علاقه مندان است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این نمایشگاه که همه ساله در فصل پاییز برگزار می شود امسال سی و نهمین دوره خود را در مرکز تجارت جهانی دبی تجربه می کند.
نمایشگاه جیتکس دبی معتبرترین نمایشگاه منطقه در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات است و در آن جدیدترین نوآوری ها و تکنولوژی ها در حوزه فناوری به نمایش گذاشته می شود.
در نمایشگاه امسال پاویون ایران با حضور 10 شرکت تشکیل شده است و همچنین 4500 غرفه دار از 140 کشور شرکت کرده اند و پیش بینی می شود بیش از 100 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کنند.
موضوعات نمایشگاه جیتکس 2019 دبی عبارتند از: رایانش ابری، سخت افزار، نرم افزار، تکنولوژی مصرف کننده، پلت فرم تخصصی تجارت برای توزیع کنندگان گوشی های همراه، امنیت شبکه و زیر ساخت، دیتا سنتر یا مرکز داده، دیتا های بزرگ، چاپ سه بعدی (3D)، شهرهای هوشمند، خانه های هوشمند، محل کار هوشمند، حمل و نقل در آینده، هواپیمای بدون سرنشین و پهباد و رباتیک.
برای دریافت آخرین خبرها از جیتکس 2019 ما را در وب سایت www.ictpress.ir همراهی کنید.

شماره خبر: 43308
تاریخ: یکشنبه 14 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط