• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

قابلیت جدید گوگل برای نظارت والدین بر استفاده فرزندان از نرم‌افزارها

n00058262-bICTPRESS - والدین از این پس می‌توانند با استفاده از قابلیت Family Link در سیستم‌عامل اندروید برای استفاده از هر برنامه توسط فرزندشان محدودیت زمانی تعیین کنند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، والدین از این پس می‌توانند با استفاده از قابلیت Family Link در سیستم عامل اندروید برای استفاده از هر برنامه توسط فرزندشان محدودیت زمانی تعیین کنند.
  گوگل در راستای برنامه Family Link در سال 2017 نه‌تنها به کودکان اجازه داد که حساب کاربری خودشان را داشته باشند، بلکه والدین نیز توانستند با در اختیار داشتن نرم‌افزاری استفاده گجت‌ها توسط فرزندانشان را کنترل کنند.
  این برنامه سپس به نوجوان‌ها نیز رسید و از امروز والدین می‌توانند محتوای مشاهده شده فرزندان نوجوان خود را نیز کنترل کنند.
این ویژگی جدید درواقع مرتبط با محدودیت‌های زمانی درون این نرم‌افزار است. هم‌اکنون والدین می‌توانند برای هرکدام از نرم‌افزارهای نصب شده در گجت فرزندانشان محدودیت زمانی تعریف کنند.
  به این ترتیب زمان استفاده از نرم‌افزارهای بازی و شبکه‌های اجتماعی را کوتاه کرده و با افزایش زمان استفاده از نرم‌افزارهای آموزشی به آنها قدرت مانور بیشتری بدهند.

 

 
یکی دیگر از ویژگی‌هایی که بچه‌ها از آن استقبال می‌کنند، زمان پاداش است.
والدین می‌توانند از داشبورد Family Link استفاده کنند و به فرزندشان اجازه بدهند که کاری که در حال انجام است را به اتمام رسانده یا مرحله‌ای از بازی را تمام کنند و به‌ این‌ ترتیب با خیال راحت به سراغ کارهای دیگر یا برنامه‌های آموزشی بروند.
  علاوه بر این دسترسی به Family Link هم‌اکنون آسان‌تر شده است.
این بخش در تنظیمات دستگاه اندروید 10 در بخش "سلامت دیجیتال و کنترل والدین" در دسترس است.

شماره خبر: 43342
تاریخ: چهارشنبه 17 مهر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط