• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

همکاری‌های بین‌المللی چین افزایش می‌یابد

13980702000677_Test_PhotoNICTPRESS - عضو بین‌المللی تازه انتخاب شده آکادمی مهندسی سلطنتی انگلیس گفت: جامعه تحقیقات و علوم چین در سال‌های اخیر شاهد افزایش همکاری‌های بین المللی بوده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از شینهوا، جیانپینگ وو، عضو بین‌المللی تازه انتخاب شده آکادمی مهندسی سلطنتی انگلیس گفت: جامعه تحقیقات و علوم چین در سال‌های اخیر شاهد افزایش همکاری‌های بین المللی بوده است. 

آکادمی مهندسی سلطنتی اخیراً آخرین لیست خود را از مهندسان برجسته انگلیس و سراسر جهان که به عنوان همراهان انتخاب شده اند، اعلام کرد. در میان آنها، جیانپینگ وو و سه نفر دیگر به عنوان همراهان بین‌المللی در آکادمی پذیرفته شده‌اند.

وو همچنین یک آکادمی آکادمی مهندسی چین و رئیس گروه علوم کامپیوتر و فناوری دانشگاه Tsinghua در چین است.

وی با توجه به کمک‌های چشمگیر در پیشبرد توسعه و استقرار اینترنت در چین و آسیا و اقیانوس آرام که منجر به تأثیر جهانی شده است  و همچنین برای پیشرفت‌های پیشگام در مهندسی معماری اینترنت و فناوری برای اینترنت جهانی شناخته شده است. 

وو گفت: «محققان چینی ثابت کردند که می‌توانند در پیشرفت علم و فناوری جهان سهیم باشند و توانایی‌های آنها در انجام تحقیقات با کیفیت بالا به ویژه در بعضی از مناطق نوظهور و پیشگام رو به رشد است».

طی چهار سال گذشته ، آکادمی سلطنتی مهندسی از ۶۰ کارمند محقق چینی برای تجاری سازی نوآوری‌های خود با تأثیر بر توسعه بین المللی از طریق مدیران خود در برنامه نوآوری کارآفرینی بورس‌های تحصیلی ، حمایت کرده است.

کلارک گفت: ما امیدواریم و انتظار داریم که در آینده تعداد بیشتری از دانشمندان چینی منتخب آکادمی انتخاب شوند.

از نظر وو، تبادل بین المللی در بین محققان در زمینه‌ها و رشته‌های مختلف باید تحت اصل سود متقابل و با نگرش آزاد انجام شود.

 

شماره خبر: 43652
تاریخ: چهارشنبه 22 آبان 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط