• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

فروش حساب های هک شده کاربری خدمات ویدئویی دیزنی

13970924000413_Test_PhotoNICTPRESS - به دنبال راه اندازی خدمات پخش ویدئویی دیزنی پلاس توسط شرکت والت دیزنی، هکرها به سرعت برای سرقت اطلاعات حساب های کاربری مشترکان آن اقدام کردند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS  به نقل از زددی نت، به دنبال حملات هکری به حساب های کاربری مشترکان خدمات دیزنی پلاس در آمریکا بسیاری از این حساب ها از دسترس خارج شد و فروش آنها در بازار سیاه مجازی به قیمت های مختلف از ۳ تا ۱۱ دلار ادامه دارد.

 

 

خدمات پخش ویدئوی انلاین شرکت دیزنی موسوم به دیزنی پلاس از هفته جاری راه اندازی شد. خدمات مذکور فعلا تنها در امریکا و کانادا و هلند در دسترس بوده و در عرض ۲۴ ساعت اول راه اندازی، بیش از ۱۰ میلیون نفر مشترک این خدمات شده اند.

دیزنی پلاس علیرغم آنکه زمان زیادی از راه اندازی آن نمی گذرد، چند بار با مشکلات فنی مواجه شد. بسیاری از کاربران گزارش کرده اند که قادر به مشاهده فیلم های سینمایی محبوب و برنامه های تلویزیونی مدنظرشان از این طریق نبوده اند.

در این میان، عده ای از کاربران هم از هک شدن حساب های خود در دیزنی پلاس خبر داده اند. به گفته آنها بعد از هک شدن حساب های این افراد، کلمه عبور و آدرس ایمیل مورد استفاده در حساب های یادشده هم تغییر کرده است. بسیاری از این افراد با حضور در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع اعتراض کرده اند.

شماره خبر: 43690
تاریخ: دوشنبه 27 آبان 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط