• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

حضور شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام پلاس ۹۸ از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه

ICTPRESS - شرکت مخابرات ایران در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی (تلکام پلاس) از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه حضور می یابد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از ستاد خبری شرکت مخابرات ایران، در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی (تلکام پلاس) این شرکت با هدف تعامل با بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و با محصولات متنوع و حضور مبتنی بر ارائه سرویس ( B۲B- (Business-to-Business حضور می یابد.

ارائه سرویس های اینترنت اختصاصی، اینترانت، MPLS، VPLAS، VLAN و PTP/PTMP از دیگر برنامه های شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه است.

همچنین، بر اساس رویکرد جدید در نمایشگاه تلکام پلاس، شرکت مخابرات ایران با حضور در میز‌های گفتگو با سازمان‌ها و شرکت‌های کارفرمایی، صندوق‌های حامی، بخش‌های دولتی، آماده مذاکره و تعامل به منظور گسترش بازار حوزه ICT و پاسخگویی به پرسش‌های بازدیدکنندگان با رویکرد تحقق ارتباطی فراگیر در بخش های مختلف صنعت ارتباطات کشور است.
این گزارش می افزاید به منظور تحقق رویکرد تعاملی شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه، سرویس های متنوعی به مشتریان شرکت مخابرات ایران ارائه می شود. 

علاقمندان می توانند با حضور در سالن۳۸B نمایشگاه بین المللی تلکام پلاس، از محصولات و سرویس های مختلف شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

گفتنی است نمایشگاه تلکام پلاس از روز سه شنبه ۲۶ تا روز جمعه ۲۹ آذر ماه 1398 از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

 

شماره خبر: 43998
تاریخ: یکشنبه 24 آذر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط