• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

انتقادهای تازه از شیشه‌های گوشی‌های تاشوی سامسونگ

13981128000123_Test_PhotoNICTPRESS - پس از عرضه گوشی‌های تاشوی سامسونگ انتقادهایی از این گوشی و استحکام آن به عمل آمد، اما با افزایش دسترسی به این گوشی، انتقادهای مذکور وارد مرحله تازه ای شده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، بررسی های متخصصان و بسیاری از کاربران نشان می دهد که شیشه گوشی های سامسونگ بسیار باریک و نازک است و استفاده از آن در درازمدت ممکن نیست.

در ابتدا تصور می شد این مشکلات محدود به گوشی گالکسی فلد است که نمایشگر تاشوی پلاستیکی آن بسیار شکننده توصیف شده بود، اما حالا این انتقاد از گوشی گالکسی زد فلیپ هم به عمل آمده و گفته می شود جایگزینی شیشه در نمایشگر این گوشی باعث افزایش دوام و ماندگاری آن نشده است.

 

 

آزمایش هایی که بر روی نمایشگر گوشی زدفلیپ صورت گرفته نشان می دهد که نمایشگر یادشده هم در برابر خراشیده شدن بسیار آسیب پذیر است و از این نظر با گوشی های رازر موتورولا و فلد سامسونگ تفاوتی ندارد. آزمایش های گرمایی و آزمایش آسیب پذیری در برابر سوراخ شدن هم نتایج مشابهی را نشان می دهد.

کارشناسان می گویند سامسونگ باید در نمایشگرهای گوشی های جدید خود از شیشه های واقعی استفاده کنند و از پلیمرهای مقاوم در تولید آنها استفاده کند تا از آسیب دیدن سریع آنها جلوگیری کند.

شماره خبر: 44785
تاریخ: دوشنبه 28 بهمن 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط