• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری رایگان سلسله کارگاه‌های آموزشی بوت‌کمپ برنامه‌نویسی بامداد و مصاحبه‌های استعدادسنجی

ICTPRESS - مجتمع دانش بنیان «دانش و فناوری بامداد» به‌عنوان یکی از مراکز نوین آموزش‌های منتهی به اشتغال، سلسله کارگاه‌های آموزشی بوت کمپ «برنامه نویسی» را برگزار کرده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی بامداد، متقاضیان حضور در بوت کمپ برنامه نویسی، پس از مصاحبه و پذیرش در مرحله استعدادسنجی که بصورت رایگان انجام شده، طی هفته گذشته از روز شنبه 26 بهمن، در این کارگاه‌ها حضور یافته و با برنامه ها و اهداف بوت کمپ ها آشنا شده اند.

 

 
بنابراین گزارش، در مرحله بعد و پس از ثبت نام، مخاطبان در دوره های 4 ماهه بوت‌کمپ برنامه نویسی که با حضور استادان مجرب و تشکیل تیم‌های کاری برگزار می شود، شرکت کرده و چندین گام به سوی کارآفرینی و استخدام نزدیک می شوند.
همچنین افراد شاغل با قرار گرفتن در شبکه تخصصی این مجتمع دانش بنیان موسوم به «جامعه سمی‌کالن»، رشد حرفه ای خود را با نگاه به فرصت‌های جدید بازار کار، در یک محیط شبکه ای، شناسایی کرده و بدست می آوردند.
لازم به یادآوری است کارگاه های رایگان آشنایی با بوت‌کمپ‌های «دانش و فناوری بامداد» در محل این مجتمع واقع در خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، پلاک 20 برگزار می شود؛ علاقه مندان برای حضور در بوت کمپ برنامه نویسی، این فرصت استثنایی را مغتنم شمرده و برای ثبت نام به آدرس www.bamdad.co مراجعه یا با شماره ٨٨٢٠٠٧١١ تماس حاصل کنند. همچنین با توجه به شرایط حاضر جامعه و شیوع ویروس کرونا، شرکت در این کارگاه ها و بوت کمپ بصورت غیرحضوری و آنلاین، در برنامه بامداد است.

 


شماره خبر: 44875
تاریخ: سه شنبه 6 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط