• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریتی در مطالعات میان رشته‌ای در دانشگاه گنبدکاووس

ictpressICTPRESS - دبیر همایش ملی رویکردهای نوین مدیریتی در مطالعات میان رشته‌ای گفت: نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریتی در مطالعات میان رشته ای تحت حمایت «سیویلیکا» در فروردین 1399 در دانشگاه دولتی گنبدکاووس برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، دکتر عبدالغنی رستگار با اعلام این خبر اظهار داشت: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ دانشگاه دولتی گنبدکاووس، میزبان نخستین همایش ملی رویکردهای نوین مدیریتی در مطالعات میان رشته‌ای خواهد بود.

 

 

 

 

وی تصریح کرد: این همایش با حمایت معنوی «CIVILICA» و «ISC»، دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه گلستان، دانشگاه علی‌آبادکتول و صداوسیمای گلستان و حمایت‌های مادی شرکت صباح و شرکت معادن زغال سنگ شرق در ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

دبیر همایش رویکردهای نوین مدیریتی در مطالعات میان رشته‌ای این همایش را رسمی و ملی اعلام کرد و گفت: همه مقالات این همایش در پایگاه «سیویلیکا» و نیز «کنسرسیوم» محتوای ملی نمایه خواهد شد.

 

 

 

 

وی محورهای همایش را چهار محور برشمرد و افزود: محورهای همایش رویکردهای نوین مدیریتی در مطالعات سازمانی، تحقیقات نوین در حوزه پولی و مالی، دستاوردهای علمی اخیر در صنعت بیمه و پژوهش‌های جدید مدیریتی در حوزه تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری و سایر رویکردهای نوین مدیریتی در حوزه تحقیقات کاربردی است که هر یک از محورها به شاخه‌های مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند.

رستگار بیان کرد: آخرین مهلت ارسال مقالات تا ۱۴ اسفندماه و اعلام نتایج ۲۱ اسفندماه و مهلت ثبت‌نام نیز تا ۲۸ اسفندماه امسال خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به ارتباطات تنگاتنگ علوم مدیریتی و علوم کاربردی، تحقیقات، پژوهش‌ها و مطالعات پژوهشگران می‌تواند گام بزرگی در این عرصه باشد و این عزیزان آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی خود را مطرح کنند.

شماره خبر: 44876
تاریخ: سه شنبه 6 اسفند 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط