• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سرعت سرویس‌های اینترنت شاتل در تهران و قم چندین برابر می‌شود

fyhreuyICTPRESS - کاربران شاتل در تهران و قم، به زودی از سرویس‌های اینترنت با سرعت 80 تا 100 مگابیت برثانیه برخوردار خواهند شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی شاتل، احمدرضا نخجوانی، مدیرعامل گروه شرکت‌های شاتل گفت: بر اساس پروژه‌ای که سرمایه‌گذاری آن توسط شاتل از چند سال قبل صورت گرفته بود و پی‌گیری‌های اساسی و دستور مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همکاری شرکت مخابرات ایران، شاتل به زودی اجرای طرح نصب و راه اندازی سرویس‌های VDSL را در شهرهای تهران و قم به سرانجام خواهد رساند، چنانچه کاربران می‌توانند از سرویس‌های اینترنت با سرعت 80 تا 100 مگابیت بر ثانیه بهره‌مند شوند.

وی افزود: نکته‌ قابل توجه این‌ است که سرویس کاربران کنونی نیز با اجرای این طرح که پیش بینی می‌کنیم ظرف چندماه اجرایی شود، بدون تعویض تجهیزات از سمت کاربران به طور متوسط چهاربرابر افزایش یابد که بی‌تردید انقلابی در بازار ارتباطات ثابت کشور خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌ها و دستور وزیر ارتباطات، قرار است ثبت نام و واگذاری این سرویس‌ها در قم از هفته‌ آینده و در تهران طی ماه آینده آغاز شود.

 

شماره خبر: 45135
تاریخ: دوشنبه 11 فروردین 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط