• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

روزهای پایانی پذیرش دهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر/ ششم خرداد آخرین مهلت ارسال ایده‌ها

unnamedICTPRESS - مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از ابتدای سال جاری و همزمان با آغاز چهارمین سال فعالیت خود، فراخوانی را برای ارسال ایده‌های نوآور به دهمین دوره شتابدهی این مرکز اعلام کرد که مهلت این فراخوان روز سه‌شنبه ۶ خرداد ماه به پایان می‌رسد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، صاحبان راهکارهای خلاقانه و نوآور هنوز فرصت دارند تا با ارسال ایده‌های خود در حوزه‌های سلامت‌وبهداشت، محیط‌زیست، انرژی و آموزش در دهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر حضور داشته باشند.

 

 

با پایان یافتن مهلت ارسال ایده‌ها کار بررسی آنها در مرکز آغاز می‌شود، تیم‌های برگزیده از طریق ایمیل پیغامی را دریافت می‌کنند که با تکمیل فرم پیشنهادی خود برای ورود به مرحله بعد آماده شوند. در پایان از تیم‌ها و استارت‌آپ‌های برگزیده دعوت می‌شود تا با حضور در رویداد Pitch Day طرح پیشنهادی خود را برای هیات داوران شرح و ارائه دهند. در نهایت ۵ تیم برتر برای حضور در دهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر مشخص می‌شوند.

تیم‌های جذب شده در مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر از خدماتی همچون فضای کار اشتراکی، حمایت مالی در بازه پیش بذری، مشاوره و آموزش، معرفی به سرمایه‌گذاران معتبر و... برخوردار می‌شوند. تمامی مراحل حمایت مرکز فناوری سامسونگ از ایده‌ها و تیم‌های انتخابی رایگان بوده و در نهایت نیز این شرکت سهمی در مالکیت استارت‌آپ‌های مورد حمایت خود نخواهد داشت. این حمایت‌ها در قالب بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی سامسونگ در مقام یک شهروند حامی جامعه محل فعالیت این شرکت، انجام خواهد شد.

مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر فروردین ماه سال ۹۶ با هدف حمایت از استارت‌آپ‌های فعال در حوزه‌های بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، انرژی و آموزش و با همکاری دوجانبه شرکت سامسونگ الکترونیکس و معاونت پژوهشی دانشگاه امیرکبیر تهران افتتاح شد.

 

 

تاکنون ۹ دوره شتابدهی برای تیم های نوآور و راهکارآفرین در مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر برگزار شده است که در طی این دور‌ه‌ها ۵۹ استارت‌آپ وارد مراحل سه‌گانه رشد و سرمایه‌گذاری شده‌اند، از این تعداد، تاکنون ۴۲ تیم، دوره شتابدهی یکساله خود را به اتمام رسانده‌اند که ۱۷ تیم از میان ۴۲ تیم خروجی موفق به جذب سرمایه نیز شده‌اند و به این ترتیب، ضریب موفقیت مرکز به عدد قابل توجه بیش از ۴۰ درصد رسیده است.

برای ارسال ایده‌های استارت‌آپی خود به دهمین دوره پذیرش مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر می‌توانید به صفحه مخصوص این دوره به نشانی http://www.samsung-aut-tech.com/cycle10/ مراجعه کنید.

 

شماره خبر: 45765
تاریخ: جمعه 2 خرداد 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط