• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

بعد از اعتراض کارمندان فیس بوک، زاکربرگ قول بازنگری داد

13980325000286_Test_PhotoNICTPRESS - حمایت غیرمستقیم مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک از پست های مروج خشونت ترامپ موجب عصبانیت کارمندان فیس بوک شده و وی قول داده در سیاست‌های این شرکت بازنگری کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، در حالی که توئیتر پست‌های مروج خشونت و دروغ پردازانه ترامپ را حذف می کند، فیس بوک این مطالب را بدون کوچک ترین مشکلی منتشر می کند و همین مساله باعث اعتراض شدید کارمندان فیس بوک شده است.

زاکربرگ هفته قبل در واکنش نسبت به این اعتراض‌ها مدعی شد، علت عدم حذف مطالب یادشده، ضرورت اطلاع عموم مردم از نظرات و مواضع رئیس جمهور است. اما با توجه به انتقاد کارکنان فیس بوک، زاکربرگ از یک برنامه هفت بخشی برای بازنگری در سیاست‌های این شبکه اجتماعی خبر داده است.

 

 

بر همین اساس شیوه تصمیم گیری فیس بوک در مورد پست های مختلف تغییر کرده و تغییراتی در برخی محصولات این شرکت ایجاد می شود. وی همچنین وعده داده که در فیس بوک شفاف تر عمل می کند و از تنوع بیشتر، حضور و انتشار دیدگاه های متنوع استقبال می کند. زاکربرگ همچنین قول داده که موضوعات مربوط به حقوق بشر را جدی تر بگیرد.

سه حوزه مهمی که قرار است مورد بازنگری زاکربرگ قرار بگیرند عبارتند از تهدید دولت به استفاده از زور، سرکوب رأی دهندگان به علت شیوع ویروس کرونا و ضرورت یا عدم ضرورت درج برچسب هایی در ارتباط با نقض قوانین فیس بوک در زمان ارسال محتوا.

شماره خبر: 45913
تاریخ: شنبه 17 خرداد 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط