• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کوتاهی ژاپن برای محافظت از دانشجویان در برابر کرونا

13990320000536_Test_PhotoNICTPRESS - مقام آموزش عالی ژاپن می‌گوید: دولت و دانشگاه‌ها اقدامات لازم و کافی را انجام نمی‌دهند تا دانشجویان در برابر کووید ۱۹ در امان باشند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، فوتائو هوانگ، مقام آموزش عالی ژاپن می‌گوید: دولت و دانشگاه‌ها اقدامات کافی و لازم را انجام نمی دهند تا دانشجویان در برابر کووید ۱۹ در امان باشند.

تأثیر Covid-19 بر تحصیلات عالی ژاپن از بسیاری جهات با سایر کشورها مشابه است؛ این موارد شامل حرکت به تدریس آنلاین و مشکلات در جذب دانشجویان بین المللی است. 

در حال حاضر تأخیر در شروع ترم تحصیلی آینده می‌تواند چرخه فارغ‌التحصیلی دانشجویان و پس از آن جذب آنها در شرکت‌ها و اداره‌های مختلف را دستخوش تغییر و تحول کند. 

«هیتوشی ناکاگاوا» استاد دانشگاه آزاد ژاپن می‌گوید که تغییر شرایط تحصیلی در این کشور بسیار دشوار است. هنوز برنامه های دیجیتالی و آنلاین به شکل وسیع تعریف نشده و دانش آموزان و دانشجویان برای دنبال کردن تدریس آنلاین با مشکلات زیادی روبرو هستند.

نتایج  یک نظرسنجی ملی از حدود ۱۲۰۰ دانشجو نیز نشان می‌دهد که تقریباً یک چهارم  آنها در نظر دارند که به دلیل مشکلات مالی پیش آمده در اثر شیوع کرونا  ترک تحصیل کنند.

 

 

شماره خبر: 46280
تاریخ: پنجشنبه 19 تیر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط