• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

کیتی که هر دوچرخه ای را برقی می کند

13990423000936_Test_PhotoNICTPRESS - محققان از تولید کیتی خبر داده اند که با نصب آن بر روی هر دوچرخه ای می توان آن دوچرخه را در عرض چند دقیقه برقی کرد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، شیوع ویروس کرونا استفاده از دوچرخه را به خصوص در مسیرهای کوتاه افزایش داده، زیرا از این طریق احتمال ابتلا به ویروس کرونا کاهش می یابد. در این میان برقی کردن دوچرخه های عادی استفاده از آنها را تسهیل می کند.

اگر چه طی کردن مسیر با استفاده از دوچرخه های برقی ساده تر است، اما این دوچرخه ها گران تر بوده و کاربردشان خالی از دردسر نیست. از سوی دیگر کیت های برقی کردن دوچرخه های عادی معمولا گران قیمت هستند.

 

 

کیت تازه ای که بدین منظور تولید شده کیت تبدیل Unlimited Ebike نام دارد و در ابعاد گوناگون عرضه شده است. این کیت همراه با باتری عرضه می شود و بر روی بخش نگهدارنده بطری نصب می شود. یک حسگر بی سیم پدال نیز برای این کیت در نظر گرفته شده است.

نصب این کیت بر روی دوچرخه در عرض چند دقیقه صورت می گیرد و بر مبنای هر دو استاندارد اروپایی ۲۵۰ وات/ ۲۵ کیلومتر یا آمریکایی ۷۵۰ وات / ۲۲ مایل در ثانیه ممکن است. باتری این کیت ها را می توان به گونه ای تنظیم کرد که برای پیمودن ۳۵ یا ۸۰ کیلومتر با هر بار شارژ قابل استفاده باشند. قیمت این کیت ها ۵۱۰ دلار است.

شماره خبر: 46355
تاریخ: چهارشنبه 25 تیر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط