• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه برگزار می‌شود

13920415115404425797404ICTPRESS - هشتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور، دهم تا دوازدهم مهرماه ۹۹ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی این رویداد، ثبت نام در هشتمین ماراتون برنامه نویسی موبایل از امروز آغاز و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

هدف اصلی از برگزاری این رویداد، شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار اعلام شده است.

از سال ۱۳۹۰ تاکنون ۷ دوره از این رویداد به عنوان یکی از معتبرترین و باسابقه ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور در سطح کشور برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی از این طریق وارد بازار کار شده اند.

در این مسابقات تیم های برنامه نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را، به تیم داوری تحویل دهند.

در کل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم ها نظارت می‌کنند. در انتها تیم های برتر با نظر داوران به مرحله نهایی راه پیدا کرده و فرصت دارند تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان انجام می شود، گروه ها در قالب تیم های ۲ تا ۴ نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده های غذایی، میان وعده ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون است.

تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای استخدام در شرکت های معتبر حوزه ICT خواهند داشت.

کسب اطلاعات بیشتر برای ثبت نام در مسابقات از طریق مراجعه به سایت http://mpm.sharif.ir امکان پذیر است.

 

 

شماره خبر: 46663
تاریخ: شنبه 25 مرداد 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط