• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

تولید ربات زره پوش برای نبرد و شناسایی

13990913000327_Test_PhotoNICTPRESS - شرکت آلمانی رین متال از تولید یک زره پوش نظامی جدید خبر داده که علاوه بر گشت زنی و جمع‌آوری اطلاعات می‌تواند نبرد و عملیات تهاجمی نیز انجام دهد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، این زره پوش خودران که میشن مستر نام دارد با استفاده از تیربار خودکار خود می‌تواند از نیروهای پیاده نیز در میدان نبرد پشتیبانی کند.

کنترل این ربات زره پوش با استفاده از یک دسته جوی استیک صورت می‌گیرد که به یک شبکه سایبری فرمان و کنترل متصل می‌شود. همچنین یک اپراتور می‌تواند تعدادی از این ربات‌ها را در هماهنگی با یکدیگر کنترل کند و به آنها فرمان دهد.

توانایی دریافت و پردازش حجم زیادی از اطلاعات از میدان نبرد مزیت دیگر این ربات زره پوش است. همچنین می‌توان ربات یادشده دارای تعداد زیادی حسگر مادون قرمز، حرکت یاب، دوربین‌های ۳۶۰ درجه، سیستم لیزری فاصله یاب و سیستم لیزری هدف گیر است.

دکل دیده بانی منعطف ۳.۵ متری نیز پوشش محیطی کامل را تسهیل کرده و ارتباطات رادیویی را به سهولت ممکن می‌کند. نکته جالب اینکه می‌توان ربات زره پوش یادشده را به گونه‌ای پیکربندی کرد که کنترل و فرمان دادن به آن حتی با تبلت، ساعت‌های هوشمند و غیره نیز ممکن باشد.

 

شماره خبر: 47842
تاریخ: پنجشنبه 13 آذر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط