• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

حضور ۲۰ شرکت دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۰

ICTPRESS - تعداد ۲۰‌ شرکت دانش بنیان و هیات تجاری ایرانی در نمایشگاه جیتکس۲۰۲۰ حضور می یابند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، همزمان با برگزاری چهلمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک خاورمیانه موسوم به «GITEX» که از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ آذرماه جاری در کشور امارات برگزار می‌شود، صندوق نوآوری و شکوفایی، از ۲۰ شرکت دانش‌بنیان‌ ایرانی برای حضور در بخش «Future Stars» نمایشگاه جیتکس حمایت کرد.

 

 

سهراب آسا مدیر بین الملل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، با تأکید بر نقش صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان یکی از بازیگران اصلی زیست‌بوم نوآوری کشور گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی را در دستور کار خود قرار داده است.

آسا درباره توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان خاطرنشان کرد: از جمله اهداف اصلی حمایت از شرکت‌ها، می‌توان به تسهیل مسیر تجاری‌سازی محصولات و خدمات، توسعه توانمندی‌های مدیریتی و بازاریابی، کمک به شکل‌دهی ارتباطات بین‌المللی و ورود به بازارهای خارجی، طرح راه‌حل‌های نوآورانه با هدف بین‌المللی‌سازی شرکت‌های دانش‌بنیان و ورود آن‌ها به زنجیره ارزش جهانی اشاره کرد.

مدیر بین الملل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در ادامه با تأکید بر علاقه‌مندی به همکاری‌های بین‌المللی، ابراز کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی سعی در پیوند ایده‌ها و راه‌حل‌های فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان با بازارهای داخلی و منطقه‌ای دارد و در این راستا به شکل‌گیری دیپلماسی نوآوری در سطح شرکت‌های نوآور با همتایان خود در عرصه منطقه‌ای و بین‌المللی کمک خواهد کرد.

وی افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی تلاش می‌کند شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی فرصت معرفی خود را در عرصه‌های بین‌المللی به دست آورند و بتوانند در رقابت با شرکت‌های خارجی خود را محک بزنند.

وی ادامه داد:۲۰ شرکت منتخب، طی روزهای ۱۶ تا ۲۰ آذر در نمایشگاه جیتکس حضور دارند و دستاوردها و توانمندی‌های خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند.

به گفته آسا، همچنین، همزمان با نمایشگاه جیتکس، هیأت تجاری متشکل از ۱۷ شرکت دانش‌بنیان و ۱۱ شرکت خلاق و فناور، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان یزد به این نمایشگاه اعزام خواهند شد.

شماره خبر: 47850
تاریخ: شنبه 15 آذر 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط