• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

انتخاب نظام‌الدین خوارزمی به ریاست شورای مرکزی نصر/ انتخاب ریاست سازمان نصر کشور تا فروردین ۱۴۰۰ به تعویق افتاد

ICTPRESS - با برگزاری جلسه شورای مرکزی دوره ششم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، نظام‌الدین خوارزمی به ریاست موقت شورای مرکزی نصر کشور برگزیده شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، صبح روز سه‌شنبه ۱۲ اسفند، نخستین نشست شورای مرکزی منتخب سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برگزار شد.

 این نشست بر اساس اطلاعیه منتشر شده، قرار بود به صورت حضوری برگزار شود که به درخواست تعدادی از اعضا، برگزاری آن به شکل آنلاین صورت گرفت.

دستور جلسه شورای مرکزی نصر کشور، شامل مواردی همچون انتخاب سه نفر از اعضای شورا به عنوان رييس سازمان، برای پيشنهاد و انتخاب يک نفر با حکم رئيس جمهور برای سمت رياست سازمان و انتخاب دو نايب رييس و يک خزانه دار برای شورای مرکزی بود؛ اما بنا به تصمیم اعضای شورا، مصوب شد که برای تعیین سه کاندیدای ریاست، نواب رییس و خزانه‌دار نصر کشور، تا فروردین‌ماه سال آینده تنفس اعلام شود.

همچنین نظام‌الدین خوارزمی از استان فارس که در انتخابات شورای مرکزی سازمان، حائز بیشترین میزان آرا شده بود، به عنوان رئیس موقت شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور انتخاب شد و دبیرخانه را از محمدباقر اثنی‌عشری، رئیس دور پنجم شورای مرکزی تحویل گرفت.


شماره خبر: 48776
تاریخ: چهارشنبه 13 اسفند 1399  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط