• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

احتمال افزایش سرعت گوگل کروم در به روز رسانی جدید این مرورگر

n00065971-b (2)ICTPRESS -استفاده از گوگل کروم می‌تواند به خاطر ترفند‌های جدیدی که توسط شرکت گوگل اعمال شده است بسیار سریع‌تر از قبل شود و تجربه بهینه و بهتری از این مرورگر به زودی در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، استفاده از گوگل کروم می‌تواند به خاطر ترفند‌های جدیدی که توسط شرکت گوگل اعمال شده است بسیار سریع‌تر از قبل شود و تجربه بهینه و بهتری از این مرورگر به زودی در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.
 به زودی نسخه بتای جدیدی از گوگل کروم در اختیار کاربران این مرورگر قرار خواهد گرفت که بهینه‌سازی‌های متعددی در آن اعمال شده است که بیشتر بر روی سرعت ارائه خدمات تمرکز داشته‌اند.
 یک پست در بلاگ کرومیوم به تازگی به این موضوع پرداخته و اعلام کرده است که این مرورگر به‌روزرسانی‌های جدید خود را که مرتبط با وب کودک‌ها و وب جی پی‌ یوها هستند را در آخرین نسخه بتای کروم یعنی کروم 94 عرضه خواهد کرد.
 تست‌های درونی این ساختار در کروم انجام شده و پس از تائید تست بتای این ساختار توسط کاربران شاهد عرضه رسمی آن برای مصرف همگان خواهیم بود.


 

 

 

در این نسخه بتای کروم، ای پی آی‌های رسانه‌ای شامل HTMLMediaElement، Media Source Extensions،  WebAudio، MediaRecorder  و  WebRTC، به صورتی طراحی شده‌اند که بتوانند از کاربری‌های جدید و رو به رشدی مانند استریم بازی‌های کامپیوتری را به خوبی انجام بدهند.
 این کار بدون نیاز به افزایش استفاده از شبکه و پردازنده انجام خواهد شد و هزینه پیاده‌سازی و کدنویسی با کمک جاوا اسکریپت یا کدک وب اسمبلی نزی به شدت کاهش خواهد یافت.
 ای پی آی WebGPU نیز وارث دو ای پی آی مشهور دیگر با نام‌های WebGL و WebGL2 هستند میازای پردازش گرافیکی پیشرفته‌ای را تحت مرورگر وب به کاربر ارائه کرده و کمترین سرباره پردازشی را به وجود خواهد آورد.

شماره خبر: 50658
تاریخ: چهارشنبه 17 شهریور 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط