• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

سومین اختتامیه مسابقات آپارات گیم برگزار می‎‌شود

ICTPRESS - آئین اختتامیه سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم، برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی آپارات، سومین دوره مسابقات تابستانی آپارات گیم با جوایزی ۲۰۰ میلیون تومانی از ۲۶ تیر ماه سال جاری آغاز شد. این مسابقات با هدف درگیرکردن حداکثری استریمر‌های آپارات و بینندگان آن‌ها برگزار شدند.
در این دوره، تیم آپارات گیم فرمت برگزاری مسابقات را تغییر داده بود. مسابقات در قالب ۸ هفته و مشابه به یک لیگ برگزار شد تا استریمرها بتوانند رقابت جذاب‌تری داشته باشند. 
۲ هفته از این مسابقات به استریمرهای تازه‌کار اختصاص پیدا کرده بود تا آن‌ها نیز بتوانند جدا از استریمرهای قدیمی و حرفه‌ای‌تر، رقابت سالم و متوازنی داشته باشند و مهارت‌های خود را برای کسب جوایز میلیون تومانی محک بزنند.
اولین دوره مسابقه‌ی حامی برگزیده آپارات گیم نیز از ۲۶ تیر  ماه آغاز شد و تا ۲۶ شهریور نیز ادامه خواهد داشت. طبق گفته‌های مسئولان آپارات گیم، این مسابقه برای حمایت از حامیان استریمرها که نقش به‌سزایی در اعتلای فرهنگ استریم دارند، برگزار شده بود و از این پس نیز به صورت دوره‌ای ادامه خواهد داشت.
به نفر اول این مسابقه که بیشترین حمایت را از استریمرهای آپارات، در طول مدت زمان مشخص شده، به‌ عمل آورد، یک دستگاه Xbox Series X اهدا می‌شود و به یک نفر نیز به قید قرعه یک دستگاه Xbox Series S تعلق خواهد گرفت.
شما می‌توانید ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۹ شهریور از طریق آپارات به‌صورت زنده این مراسم را تماشا کنید. برای تماشا از این لینک (https://aparat.com/event/5364) استفاده کنید.

شماره خبر: 50746
تاریخ: شنبه 27 شهریور 1400  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط