• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

درس‌آموخته‌های حمله سایبری به شبکه شهرداری تهران تشریح شد

ICTPRESS - درس‌آموخته‌های حمله سایبری به شبکه شهرداری تهران با حضور مدیران‌عامل سازمان‌های فاوای کلان‌شهرها به میزبانی سازمان فاوا مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، به واسطه حضور مدیران سازمان‌های فاوای کلان‌شهرها و اعضای کمیسیون فناوری و شهر هوشمند کلان‌شهرها در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»، سازمان فاوا اقدام به برگزاری نشستی کرد که طی آن جزئیات کامل حمله سایبری، تشریح شد و در ادامه اقدامات شهرداری تهران در مقابله با این رخداد به صورت نقطه‌ای بیان و به پرسش‌های حاضران، پاسخ داده شد.

 


در این نشست، دغدغه‌های سازمان‌های فناوری اطلاعات شهرداری‌های کلان‌شهرها برای جبران نقاط ضعف در حوزه امنیت، حمایت مالی و قانونی به عنوان یک نیاز ضروری مطرح شد.
بر این اساس، حمایت مالی در خصوص خرید تجهیزات و ارتقای زیرساخت‌های مورد نیاز از یک سو و حمایت قانونی در رابطه با اعمال قواعد و قوانین مرتبط با امنیت شبکه در کنار موضوع به‌کارگیری نیروهای متخصص در حوزه فناوری اطلاعات از اصلی‌ترین محورهای این نشست بود.
در ادامه مدیران فناوری ۱۹ کلان‌شهر ایران با حضور در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» از غرفه سازمان فاوای شهرداری تهران بازدید کردند.
گفتنی است در این بازدید نمایندگان فاوای اراک، همدان، قم، اصفهان، تبریز، اردبیل، یزد، رشت، مشهد، قزوین،کرمانشاه،کرج، زنجان،اهواز، ارومیه، زاهدان، بندرعباس، شیراز و کرمان حضور داشتند.

 


 


شماره خبر: 52286
تاریخ: سه شنبه 14 تیر 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط