• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

مسئول پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات مامور بررسی وضعیت همه مراکز مخابراتی شد

ICTPRESS - در پی آتش‌سوزی روز دوشنبه حوضچه مخابراتی، مسئول پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات مامور شد که وضعیت همه حوضچه‌ها و مراکز مخابراتی را از جهت رعایت اصول امنیتی و پدافند غیرعامل بررسی کرده و مشکلات احتمالی را به‌منظور اقدامات اصلاحی به شرکت مخابرات ابلاغ کند.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل وزارت ارتباطات، روز دوشنبه دهم مردادماه، در اثر آتش سوزی در یکی از حوضچه‌های مخابراتی شرکت مخابرات ایران که علت آن در دست بررسی است، ارتباطات مشترکین این شرکت و بخشی از مشترکین شرکت ایرانسل دچار اختلال شد.

بر همین اساس، دوشنبه شب در جلسه‌ای با حضور وزیر ارتباطات ابعاد این مساله بررسی شد. بر اساس گزارش های ارائه شده در جلسه، متاسفانه در طراحی و اجرای این حوضچه اصول حرفه‌ای، امنیتی و پدافند غیر عامل توسط شرکت مخابرات رعایت نشده بود.
در این راستا مسئول پدافند غیرعامل وزارتخانه مامور شد که وضعیت همه حوضچه ها و مراکز مخابراتی را از جهت رعایت اصول امنیتی و پدافند غیر عامل بررسی کرده و مشکلات احتمالی را به‌منظور اقدامات اصلاحی به شرکت مخابرات ابلاغ کند.

در ضمن به سازمان تنظیم مقررات ابلاغ شد که با استفاده از ظرفیت کمیسیون تنظیم مقررات، تصمیمات لازم در خصوص پاسخگویی شرکت مخابرات و نیز جبران خسارات وارده به مشترکین از سوی این شرکت اتخاذ شود.

 

 

شماره خبر: 52430
تاریخ: چهارشنبه 12 مرداد 1401  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط