۱۴۰۲ شنبه ۱۸ آذر

نرم افزار و اپلیکیشن

سرویس حق نشر آپارات راه‌اندازی شد؛ کپی ممنوع

ICTPRESS - سرویس حق نشر آپارات با هدف ایجاد پلتفرمی امن برای تولیدکنندگان محتوا راه‌اندازی شد.

محبوب‌ترین نسخه اندروید کدام است؟

ICTPRESS - اندروید ۱۳ با رشد ۷.۴ درصدی سهمش در دستگاه‌های اندرویدی در مدت چهار ماه گذشته، به محبوب‌ترین نسخه این سیستم عامل تلفن همراه تبدیل شده است.

رونمایی از جدیدترین نسخه شاد با حضور وزیر آموزش و پرورش

ICTPRESS - وزیر آموزش و پرورش با حضور در همراه اول و ضمن بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال این اپراتور، نسخه جدید شاد را رونمایی کرد.

تازه‌ترین‌های محسن چاوشی را در «آپارات موزیک» ببینید و بشنوید

ICTPRESS - محسن چاوشی همزمان با آغاز پخش فصل دوم سریال «زخم کاری» با عنوان «بازگشت» با قطعه ای به همین نام به «آپارات موزیک» پیوست.

آشنایی با اپلیکیشن Samsung Food؛ کمک‌ آشپز حرفه‌ای و شخصی‌سازی شده

ICTPRESS - شرکت سامسونگ هفته گذشته به طور رسمی، اپلیکیشن Samsung Food را با امکان پشتیبانی از هشت زبان زنده در دسترس کاربران 104 کشور جهان قرار داد.

راهکارهایی برای افزایش سرعت گوشی اندرویدی

ICTPRESS - علت کندی سرعت در گوشی اندروید می‌تواند به دلایل نرم افزاری یا سخت افزاری یا ترکیبی از هر دو باشد اما در هر صورت، راه‌کارهایی برای بهبود سرعت آن وجود دارد.

امکان تهیه بلیط قطار در فلای‌تو‌دی

ICTPRESS - فروش بلیط قطار، به خدمات «فلای‌تو‌دی»، اضافه شد.

توقف نصب تلگرام روی گوشی‌های شیائومی

ICTPRESS - شیائومی با خطرناک خواندن تلگرام، از نصب این پلتفرم پیام‌رسان روی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل MIUI و رابط میان‌افزاری خود، در چین جلوگیری می‌کند.

اپلیکیشن‌های غیرضروری که باید از گوشی‌های اندرویدی حذف شوند

ICTPRESS - اپلیکیشن‌های ناخواسته، بدون استفاده و غیرضروری می‌توانند تاثیر منفی روی عواملی مانند بهره‌وری، سرگرمی یا ارتباط داشته باشند.

جوایز ویژه لنز برای تماشاگران برگزیده در تابستان

ICTPRESS - لنز ایرانسل با برگزاری جشنواره تابستانی، به کاربرانی که بیشترین دقیقه تماشای بی‌وقفه را در این پلتفرم داشته باشند، جوایز ویژه اهدا می‌کند.