• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

اینترنت فوق سریع در استرالیا با سرعت 994 مگابیت در ثانیه

13980417000141_Test_PhotoNICTPRESS - استرالیا با هدف دسترسی به اینترنت فوق سریع در حال نصب سخت افزارها و تجهیزات تازه ای است که در یک استفاده آزمایشی سرعت بارگذاری داده از طریق آن به 994 مگابیت در ثانیه رسیده است.

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS به نقل از زددی نت، استرالیا با هدف دسترسی به اینترنت فوق سریع در حال نصب سخت افزارها و تجهیزات تازه ای است که در یک استفاده آزمایشی سرعت بارگذاری داده از طریق آن به 994 مگابیت در ثانیه رسیده است، نصب تجهیزات یادشده توسط شرکت ان بی ان (شبکه ملی پرسرعت استرالیا) صورت گرفته است. در طراحی شبکه یادشده از نوعی کابل کواکسیال جدید استفاده شده است.

 

 

قرار است در آینده نزدیک نصب این تجهیزات در سراسر استرالیا صورت بگیرد تا بارگذاری داده از اینترنت با سرعت یک گیگابیت در ثانیه ممکن شود. با ارائه چنین خدماتی مشاهده برنامه های تلویزیونی با کیفیت فوق دقیق از اینترنت، اجرای بازی های ویدئویی با کیفیت بالا و استفاده از انواع خدمات چندرسانه ای ممکن می شود.

از سوی دیگر مذاکراتی برای ارائه این خدمات توسط آی اس پی های استرالیایی نیز صورت گرفته تا استفاده از سرویس های یادشده تنها به شهرهای بزرگ محدود نماند. همچنین قرار است خدمات وای – فای جدیدی در استرالیا بر روی طیف فرکانسی 5گیگاهرتز ارائه شود تا از سرعت و کیفیت بهتری برخوردار باشد.

در حال حاضر نزدیک به 10 میلیون نفر در استرالیا از خدمات اینترنت ان بی ان استفاده می کنند و این شرکت امیدوار است در دو سال آینده حداقل 5.5 نفر را تحت پوشش خدمات اینترنت تازه خود با سرعت بالا قرار دهد.

شماره خبر: 42590
تاریخ: چهارشنبه 26 تیر 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط