• © تمامی حقوق این وب سايت متعلق به ICTPress.IR می باشد.
    © Copyright 1998-2013 ICTPress.IR - ICT
Facebook
Twtitter
Twtitter
نسخه مناسب چاپ

برگزاری وبینار «آشنایی با سامانه اخذ کارتخوان بانکی-صندوق مکانیزه فروش» ویژه جامعه پزشکی

ICTPRESS - سمینار آنلاین «آشنایی با سامانه اخذ کارتخوان بانکی-صندوق مکانیزه فروش، ویژه جامعه پزشکی» برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری ICTPRESS، سازمان امور مالياتي کشور طي روزهاي يکشنبه و دوشنبه 27 و 28 مرداد ماه جاری، وبينار آنلاين «آشنايي با سامانه اخذ کارتخوان بانکي-صندوق مکانيزه فروش، ويژه جامعه پزشکي» را در 3 نوبت، برای بالغ بر 1000 پزشک، پيراپزشک، داروساز و دامپزشک شرکت کننده برگزار کرد. 
اين وبينار با همکاری بخش خصوصی در 3 بخش برنامه ریزی شده بود:

 در بخش اول، مراحل کار با سامانه اخذ صندوق مکانیزه فروش، توسط استاد‌مورد‌تایید سازمان‌امور‌مالیاتی، برای مخاطبان ارائه شد و به موازات، شرکت کنندگان در وبینار، سوالات خود را در قسمت Chat وبینار وارد کردند. 

 در بخش دوم مدرس نسبت به پاسخگویی به سوالات مطرح شده اقدام کرد و بسیاری از سوالات پرتکرار پاسخ داده شد. 

 در بخش پایانی جلسه، مدرس برای شرکت کنندگان امکان طرح پرسش صوتی را فراهم کرد و تعدادی از پزشکان شرکت کننده، سوالات خود را به صورت صوتی مطرح کردند. 

 

 

 

خبرنگار ICTPRESS طي چند مصاحبه با شرکت کنندگان این وبینار کیفیت ارائه آن را جویا شد:
یکی از پزشکان متخصص در پاسخ اعلام کرد که بسیاری از سوالاتم در این وبینار پاسخ داده شد؛ او از سازمان امور مالیاتی به خاطر این ابتکار قدردانی کرد. 
یک متخصص پیراپزشکی نیز در پاسخ به همین پرسش اعلام کرد علیرغم اینکه درگذشته کلاس های حضوری بسیار زیادی رفته است، اما این کلاس برای وی جالب، کاملا کاربردی و مفید بوده است. 
یک دامپزشک نیز به خبرنگار آی سی تی پرس اعلام کرد که امیدوار است این نوع آموزش ها فرهنگسازی شود و با وجود برخی چالش ها که عمدتا به زیرساخت های ارتباطی مربوط می شود، تجربه موثری بوده است. 
یک دکتر داروساز نیز به خبرنگار ما گفت: امیدوارم از این آموزش ها بیشتر برگزار شود و با رشد زیرساخت های ارتباطی کشور اثربخشی و کیفیت صدا و تصویر بالاتر برود. 
آخرین مصاحبه خبرنگار آی سی تی پرس با علیرضا ترحمی هرندی، مدیر کل آموزش سازمان مالیاتی بود؛ وی در خصوص این وبینار گفت: هدف دفتر آموزش سازمان مالیاتی از برگزاری این وبینار، ایجاد فرصتی برای یک تجربه نوین یادگیری و تعاملی برای فعالان حوزه درمان به عنوان قشر فرهیخته جامعه بود. 
ترحمی افزود: طبعا دفتر آموزش سازمان می توانست با در اختیار گذاشتن یک محتوای ثابت در سایت سازمان، این آموزش ها را ارائه کند. اما با این نوع برنامه ریزی قصد داشتیم فرصت پاسخگویی به پرسش های فعالان حوزه درمان را نیز فراهم کنیم. 
مدیر کل آموزش سازمان مالیاتی تصریح کرد: وظیفه ما ایجاد فرصت های رشد و یادگیری از منظر آموزه های مالیاتی و توأمان از منظر فناوری های آموزشی است. 
وی ادامه داد: از این رو با توجه به بازخوردهای متنوعی که دریافت کردیم، تلاش خواهیم کرد کمترین نقص در اجرای این روش نوین آموزشی را نیز برطرف و نقاط قوت این کار تقویت شود. 

شماره خبر: 42915
تاریخ: دوشنبه 28 مرداد 1398  

نظر خود را برای ما ارسال کنید

نام شما:
ایمیل شما:
نظر شما:
کد امنیتی:
Jasjoo CAPTCHA

پیوندهای مرتبط