۱۴۰۳ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت

امنیت

بنیانگذار تلگرام: به پلتفرم‌های آمریکایی اعتماد ندارم

ICTPRESS - پاول دوروف در مصاحبه ای با تاکر کارلسون، روزنامه‌نگار معروف آمریکایی و مجری سابق شبکه فاکس گفت که به پلتفرم‌های توسعه یافته در آمریکا اعتماد ندارد.

مقایسه گواهینامه های OV ،EV و DV: کدامیک برای شما مناسب است؟

ICTPRESS - هنگامی که وارد وب‌سایتی می‌شویم، اغلب به‌دنبال نماد قفل در کنار آدرس وب‌سایت می‌گردیم؛ نمادی که نشان‌دهنده‌ ایمن بودن اتصال ما به آن سایت است.

دزدگیر بهتر است یا دوربین مداربسته؟ سیستم امنیتی برای ایام نوروز

ICTPRESS - در ایام نوروز با توجه به افزایش سفرها و مهمانی‌ها، منازل افراد خالی می‌ماند؛ همین امر باعث افزایش دزدی در این روز‌هاست.

قفل دیجیتال، بهترین روش افزایش امنیت درب ورودی

ICTPRESS - همان‌طور که می‌دانید، درب ورودی یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی است که سارقین از طریق آن به منزل یا محل کار وارد شده و سرقت می‌کنند. ایمن نبودن قفل درب ورودی دلیلی است که بیشتر این سرقت‌ها رخ می‌

اطلاعیه شرکت چارگون درباره هک و نشت اطلاعات: چارگون امن است

ICTPRESS - شرکت چارگون با صدور اطلاعیه‌ای هر گونه هک، نشت داده، از دست رفتن داده یا دیفیس را در سامانه‌های مشتریان این شرکت رد کرد.

درآمد هکرها در سال ۲۰۲۳ میلادی از یک میلیارد دلار عبور کرد

ICTPRESS - طبق گزارشی جدید، هکرها در سال ۲۰۲۳ میلادی بیش از ۱.۱ میلیارد دلار باج از افراد و شرکت‌ها دریافت کرده‌اند که این رقم نسبت به ۲۰۲۲ میلادی به شدت افزایش داشته است.

زاکربرگ از خانواده‌ قربانیان شبکه‌های اجتماعی عذرخواهی کرد

ICTPRESS - مارک زاکربرگ مدیرعامل شرکت متا، روز چهارشنبه در یک جلسه جنجالی کنگره سنا، از خانواده‌هایی که کودکانشان در اثر استفاده از شبکه‌های اجتماعی آسیب دیده‌اند عذرخواهی کرد.

مرکز ملی فضای مجازی دستورالعمل مقابله با کلاهبرداری از طریق شماره تلفن همراه را ابلاغ کرد

ICTPRESS - دبیر شورای عالی فضای مجازی برای مقابله با کلاهبرداری از طریق شماره تلفن همراه و جعل هویت کاربران در فضای مجازی دستورالعمل ساماندهی واگذاری شناسه ارتباطی را ابلاغ کرد.

نکات مهمی که برای افزایش امنیت اندروید باید بدانیم

ICTPRESS - هرچه وابستگی به فناوری بیشتر می‌شود، به همان اندازه، حفاظت از داده‌های شخصی، به خصوص در دستگاه‌های شخصی مانند تلفن‌های هوشمند، اهمیت پیدا می‌کند.

اسنپ فود هک اطلاعات کاربرانش را تایید کرد

ICTPRESS - اسنپ فود با تایید هک شدن اطلاعاتش اعلام کرد که این شرکت در همکاری با پلیس فتا در حال شناسایی و رفع منبع آلودگی ناشی از اقدام این گروه هکری است و مسئولیت این اتفاق را می‌پذیرد و حتما بررسی د